Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

PATRONAT: I KRAKOWSKI ZLOT AIRSOFTOWY "Syndicate Wars"

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Gdy w roku 2002 w Krakowie odbył się III Zlot Maniaków ASG, nikt z nas nie przypuszczał, że duże zloty Maniaków znikną z tego miasta na tak długo. Wraz z rozwojem środowiska w Polsce kolejne lokalne ośrodki podejmowały się wyzwania organizacji co raz większych i lepszych imprez, urastających nierzadko do rangi kultowych. Po ZMASGach, powstały Tomaszowo, Basra, Panzerfaust, Borneo, a także wiele innych, w tym znakomite manewry organizowane przez łódzki BAT oraz imprezy tematyczne, jak LARPy Afgarq i kolejne edycje STALKERa. I wiele innych. Wiele też zniknęło, jak zloty Tadeusza w Twierdzy Modlin. Wygląda, że musieliśmy poczekać aż do tego roku, aby do Krakowa powróciła impreza o rozmachu zlotu ogólnopolskiego.

 

Patronat WMASG.pl

 

I KRAKOWSKI ZLOT AIRSOFTOWY "Syndicate Wars"

 

Taktyczny.com to jednocześnie nowy airsoftowy sklep w Krakowie, jak i organizator nowego zlotu. Po licznych spotkaniach i ustaleniach doszliśmy do wniosku, że nie tylko udzielimy nowej imprezie patronatu, ale również postaramy się ją wesprzeć naszą wiedzą, aby planowany nowy cykl imprez rzeczywiście przywrócił duże imprezy ogólnopolskie również do Krakowa.

Syndicate Wars to początek cyklu imprez większych i mniejszych, zorientowanych wokoło jednej fabuły - wojen korporacji. Cała historia, przebieg imprez i osiągnięcia stron będą nanoszone na oficjalnej stronie cyklu: http://asgscenarios.pl

Podczas pierwszego zlotu w trakcie scenariusza przewidziane są liczne atrakcje, a zarówno z naszej strony, jak i organizatora dołożone zostaną wszelkie starania, aby rozgrywka była dostosowana do preferencji graczy lubiących dynamiczne potyczki, jak i zwolenników działań taktycznych. W tym celu podczas zgłoszeń wymagane jest podanie powyższych preferencji. Scenariusz zostanie rozegrany na terenie poligonu wojskowego na Pasterniku. Od dłuższego czasu teren ten jest trudnodostępny więc tym bardziej atrakcyjny.

Baza zlotu, całe zaplecze logistyczne, kulinarne i sanitarne zostaną ulokowane na ogrodzonym terenie, sąsiadującej z poligonem strzelnicy Wawel. Pierwsi uczestnicy oczekiwani są już w piątek, główna część integracyjna przewidziana jest na sobotę. W tedy też przewidziane zostały liczne atrakcje, takie jak pokazy różnych służb mundurowych, szkolenia i zawody z różnych dziedzin i dyscyplin, ognisko i koncerty rockowe. Część z nich jest uzależniona od pogody.

Zlot odbędzie się w dniach 29.04-02.05.2011. Część integracyjna przewidziana jest na pierwsze dwa dni. W niedzielę 1.05 rozegrany zostanie scenariusz. Oficjalne zamknięcie zlotu obędzie się w poniedziałek.

Wpisowe wynosi 120 zł i zgłoszenia są przyjmowane do 15 kwietnia. Uczestnicy którzy zgłoszą się do 20 marca zapłacą jednak niższe wpisowe w wysokości 100 zł. Organizator nie przewiduje osobnego wpisowego na sam scenariusz. Jest to zlot. Zgłoszenia są przyjmowane poprzez formularz kontaktowy na stronie imprezy. Limit miejsc został ustalony na poziomie 500 osób, jednak część jest zarezerwowana dla zaproszonych ekip i osób.

Kolejne informacje na temat atrakcji i scenariusza będą publikowane z czasem. Po więcej informacji wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę zlotu: http://asgscenarios.pl

Miejscem właściwym do dyskusji jest wątek dedykowany zlotowi na forum WMASG

 

SYNDICATE WARS - PROLOG


Aby powoli wprowadzać uczestników majowego zlotu w klimat gry, już 20.03 br. odbędą się również na terenie Pasternika manewry. Manewry będą o mniejszym rozmachu i będą miały charakter jednodniowy, jednak i na nie serdecznie zapraszamy. Przeprowadzenie prologu również przyczyni się do podniesienia jakości docelowego zlotu Syndicate Wars.

 

Po więcej informacji wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę zlotu: http://asgscenarios.pl

Miejscem właściwym do dyskusji jest wątek dedykowany zlotowi na forum WMASG


System Imprez na WMASG (kalendarz) / NOWOŚĆ!

Obie imprezy zostały zarejestrowane w ruszającym Systemie Imprezhttp://wmasg.pl/pl/events/show/95683

Gorąco zachęcamy do testowania opcji zgłoszeń i wypróbowania systemu w innych organizowanych przez Was imprezach! Do Waszek dyspozycji widok w postaci kalendarza, jak i listy. System jest zintegrowany z Airsoftmap.pl i przewidziany jest do obsługi zarówno większych manewrów, jak strzelanek.

Czekamy na Wasze uwagi na forum WMASG!

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner