Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

PATRONAT: Antares 2011 "Tomaszowo" i Operacja "Mangusta"

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Jak co roku, pewne imprezy odbywają się cyklicznie i każdy wyczekuje wieści o nich na długo zanim te się pojawią. Tak też jest w przypadku poniższych dwóch imprez.

 

Antares 2011 czyli Tomaszowo w nowym miejscu (27-29 maja 2011)

 

W Polsce mamy to szczęście, że miejsc do strzelań nam nie brakuje i nie jesteśmy ograniczeni jedynie do pól w pełni komercyjnych, jak to bywa często za granicą. Nawet niestety organizatorzy dużych zlotów w Polsce muszą się liczyć z tym, że w pewnym momencie atrakcyjność terenu do gry dostrzeże, poza airsoftowcami, również duży inwestor. Tak też się niestety okazało w przypadku Team Delta i terenu zlotu w Tomaszowie. Ryzyko istniało od dawna (o czym nie każdy ma świadomość), jednak dopiero tym razem najgorszy scenariusz się spełnił. Organizatorzy Tomaszowa musieli znaleźć nowe miejsce.

Wybór padł na stanicę harcerską „Leśny Dwór“ w Świbnej koło Żar. Zlot zmienił nieco formułę i został skrócony o jeden dzień. Organizator postanowił postawić na rozgrywkę i wolny czas oddać w ręce uczestników. Ci zaś będą mieli do swojej dyspozycji pole namiotowe na ogrodzonym terenie, pełne zaplecze sanitarne (sanitariaty i natryski). Ponadto wpisowe zawiera koszty kolacji w piątek (kiełbasa z ogniska) i obiadokolacji w sobotę , zaplecze socjalne, wynajęcie i oznakowanie terenu, rekwizyty, namioty (organizator udostępnia dla chętnych 6 namiotów wojskowych), zabezpieczenie medyczne oraz wszystkie inne koszty przeprowadzenia planowanego scenariusza i pamiątkowego upominku dla każdego uczestnika zlotu. Warto zwrócić uwagę, że wpisowe w tym roku wynosi 100 zł od osoby. Należy jednak zwrócić też uwagę, że wpisowe od dawna nie uległo zmianie i uchodziło za jedno z najniższych, zmianie zaś uległy warunki organizacji tego legendarnego zlotu o wyjątkowej atmosferze.

Strona organizatora

Wątek na forum WMASG

Formularz zgłoszeniowy na zlot dostępny jest pod adresem: http://teamdelta.pl/rejestracja

Organizatorom życzymy powodzenia w nowym miejscu i serdecznie wszystkich zapraszamy!

 

Operacja "Mangusta 6" czyli urodzinowe manewry łódzkiego BAT (16-17 kwietnia 2011)

 

Informacja o tej imprezie również nikogo nie powinna zaskoczyć. Reklamować Mangusty chyba nikomu nie trzeba. To również impreza, która doczekała się rzeszy stałych bywalców, o czym świadczy czas, w jakim lista uczestników się zapełniła. Mangusta to spotkanie Maniaków z całej polski o wyjątkowym charakterze i atmosferze. A to właśnie atmosfera podczas rozgrywki i po niej decyduje o tym czy impreza będzie sukcesem. Mangusta zdecydowanie nim się stała. Organizatorom od początku przede wszystkim przyświecał cel stworzenia świetnej zabawy dla urodzinowych gości. Co daje się odczuć.

Jak co roku kilkuset uczestnikom przyjdzie stanąć do boju po jednej ze stron - amerykańskiej lub kubańskiej. A bój na tym zlocie jest szczególnie dynamiczny i organizatorzy - BAT z Rosiem na czele - czuwają by nie stracił na atrakcyjności. Uczestnicy spodziewać się mogą scenariusza podzielonego na płynne etapy z konkretnymi misjami, oprawionymi odpowiednimi gadżetami.

Jak przystało na imprezę urodzinową od gości nie pobiera się żadnej opłaty. Manewry odbędą się w Pałczewie koło Łodzi.

Strona organizatora i imprezy

Wątek z zapisami i dyskusją na WMASG

Również serdecznie polecamy!

 

Obu imprezom z przyjemnością patronujemy i z pewnością tam będziemy! Do zobaczenia!

 

Imprezom patronuje WMASG.PL

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner