Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

SPRAWOZDANIE: IWA 2011 dzień I

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Podobnie jak w ostatnich latach odwiedziliśmy największą w Europie imprezę wystawienniczą IWA OutdoorClassics. Jak co roku bierze w niej udział bardzo wielu wystawców z branż związanych z szerokorozumianą bronią palną przeznaczoną na rynek niemilitarny, wiatrówkami i replikami broni w tym wielu najważniejszych z branży airsoftowej. Chociaż tegoroczna oferta nie jest mocno zróżnicowana, podczas pierwszego dnia udało nam się znaleźć kilka bardzo ciekawych nowości. Najwięcej z nich przygotowała na nasz rynek firma Action Sport Games A/S.

 

Szczególnie ciekawie prezentują się: prototyp sprężynowej repliki snajperskiej ASW338LM wykonany przy współpracy ASG A/S z VFC.

 

oraz gazowy karabinek M2.

 

Szczególnym natomiast rodzynkiem jest gazowa wersja repliki karabinu M14 EBR.

 

Kolejną ciekawą pozycją na ekspozycji ASG A/S jest replika CZ 75 blowaback z systemem wyrzucania łusek.

 

Z innych ciekawych nowości na uwagę zasługuje replika SVD w ramach oferty King Arms.

 

Na targach również zwraca uwagę stanowisko firmy ICS.

 

W tym roku na największym od lat stoisku daje się zauważyć rozwój firmy Guay Guay oraz ich ofertę przygotowaną dla szerokiego grona airsoftowców.

 

Kolorystyka replik zaspokoi nawet najbardziej wybrednych graczy...

 

Sporą ekspozycją na tegorocznej IWA przyciąga również SRC.

 

Pełniący obowiązki fotografa redaktor Wolf znajduje ciekawe elementy kontraktowego wyposażenia i umundurowania Bundeswehry.

 

Kolejną nowością na tegorocznych targach było pojawienie się sporego wyboru indywidualnych apteczek.

 

Z niezupełnie airsoftowej branży przyciągnęła również uwagę nietypowa, jak na te targi, oferta firmy NonLethal, Inc. a w niej granaty hukowe, dymne i łzawiące.

 

Powyżej wymieniliśmy jedynie najważniejsze naszym zdaniem pozycje, które przyciągnęły naszą uwagę. Dużo więcej szczegółów podamy w przyszłych relacjach z kolejnych dni, kiedy to planujemy i jesteśmy umówieni na spotkania z pozostałymi najważniejszymi w naszej branży wystawcami.

 

Oczywiście szczegółowe relacje, uzupełnione naszym komentarzem zamieścimy po powrocie z targów.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner