Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Syndicate Wars - nowości

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

I Krakowski Zlot Airsoftowy już za dwa tygodnie, prezentujemy informacje o sponsorach i o wprowadzanej tam nowości w imprezach airsoftowych czyli Galerię Chwały.

 

Imprezie patronuje WMASG.pl

Galeria chwały to próba stworzenia uproszczonego systemu wyróżniania uczestników i promowania przez to godnych naśladowania postaw w trakcie gry. Po każdym scenariuszu na każdą ze stron przypadać będzie pewna pula odznaczeń. O wyróżnieniach decydować będą dowódcy, nie organizatorzy. Oni najlepiej wiedzą kto i jak się spisywał. Odznaczenie będzie można uzyskać za postawę bojową, ale także za skuteczną grę na skrzydle lub "wynudzenie się" przy obsadzeniu ważnego punktu. Docelowo odznaczenia przekładać się będą na wymierne korzyści w postaci różnych nagród i upominków od sponsorów. Odznaczeni będą wyświetlani w galerii chwały na stronie imprezy.

Przykładowe screeny:

 

Ekipę Taktycznego tworzą ludzie z pasją i to nie jedyne przewidziane nowości w naszych imprezach. Podstawową jest próba stworzenia rzeczywistego, spójnego cyklu zazębionych ze sobą imprez, mniejszych i większych, o czym już pisaliśmy.

Po bardzo udanym Prologu, czyli mniejszych manewrach, testujących założenia mechaniki gry przed zlotem, 29 kwietnia startuje właściwe Syndicate Wars. Warto zaznaczyć, że organizatorzy nie wyważali otwartych drzwi i przy pomocy łódzkiego BAT postanowili bazować na systemie z powodzeniem działającym na m.in., mającej się odbyć już w najbliższy weekend, słynnej Operacji Mangusta - urodzinowych manewrach BAT, ściągających co roku setki maniaków (wątek Operacji Mangusta 2011)!

 

 

Głównym sponsorem imprezy jest duńska firma Action Sport Games. Nagrody przekazane dla uczestników to:

 

 

- ASG/AS LMT Defender4 Carbine
- ASG/AS M15A1 Carbine
- ASG/AS GNB, CO2, CZ 75 P-07 DUTY
- ASG/AS GNB, CO2, Dan Wesson 8"
- ASG/AS GBB, CO2, STI DUTY ONE
- ASG/AS GNB, CO2, STI DUTY ONE

Baterie, ładowarki i mierniki do nich ufundował ASG Squad

 

Wyróżnieni otrzymają również kupony rabatowe do wykorzystania w sklepach Taktyczny.com (organizator zlotu) oraz KHAKI - Endurance Shop (partner zlotu). Kupony zostaną rozlosowane również pośród uczestników.

 

 

Syndicate Wars podczas tegorocznej majówki to próba stworzenia prawdziwego zlotu maniaków ASG czyli imprezy nie tylko nastawionej na dobry scenariusz, ale w równym stopniu na atrakcyjne spędzenie czasu przed nim i po nim. Z pełną odpowiedzialnością możemy napisać, że zapowiada się pierwsza w Polsce impreza oprawiona w tak dużym stopniu. Temu służą liczne zapowiedziane atrakcje w postaci szkoleń, pokazów i zawodów na terenie powojskowej strzelnicy przy Pasterniku w Krakowie, będącej jednocześnie bazą zlotu. Zróżnicowany teren poligonu w całości jest przeznaczony pod grę, w której udział wezmą pojazdy i liczne gadżety w tym niezwykle pomysłowe i klimatyczne moździeże, biorące aktywny udział w grze.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na majówkowy zlot Syndicate Wars do Krakowa. Miejsca ciągle są! Lista ostatecznie zostaje zamknięta 20 kwietnia. W sprawach indywidualnych organizator prosi o kontakt mailowy.

 

Podstawowe informacje o Syndicate Wars

Gadżety biorące udział w grze

Forum zlotu

Wizytówka WMASG zlotu

Oficjalna strona zlotu

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner