Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

PATRONAT: Operacja Valkiria III i Operacja Borneo

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

VI Edycja Majówki z ASG Operacja Borneo

Zaczniemy od informacji o udzieleniu po raz kolejny patronatu jednej z największych imprez w Polsce. Już w ten weekend, w nadchodzący długi weekend majowy odbędzie się w północno-zachodniej części Polski, Borne Sulinowowie, kolejna bo już VI Edycja Majówki z ASG Operacja Borneo.

Stałym wyjadaczom Borneo nie trzeba przedstawiać. To bez wątpienia jedna z największych i charakterystycznych imprez w Polsce. Do Borne ściągają maniacy z całej Polski, nawet z tych najodleglejszych rejonów. Impreza co roku cieszy się ogromną popularnością i ściąga blisko 700 uczestników, biorących udział w starciach dwóch fikcyjnych frakcji: Nerun i Saria.

 

Oficjalna strona zlotu

Wizytówka zlotu na WMASG

Forum imprezy na WMASG

 

Operacja Valikria III

W połowie czerwca za to zapraszamy Was na młodszą imprezę, ale niemniej ciekawą. Operacja Valkiria III, bo o niej mowa, to zlot organizowany 17-19 czerwca przez Stowarzyszenie Albatros Team Giżycko oraz Giżyckie Centrum Kultury. Fabuła imprezy zakłada zmienione dzieje historii II Wojny Światowej, która wg organizatorów wybuchła na początku XXI wieku... Uczestnicy stają po stronie Aliantów lub po stronie Osi, a areną walk są okolice Twierdzy Boyen w Giżycku. Pomysł i organizacja poprzednich edycji zadecydowały o przydzieleniu po raz kolejny naszego patronatu Valkirii. Impreza z całą pewnością godna większej uwagi. Wpisowe na zlot wynosi 50 zł.

Tak reklamują zlot na swojej stronie organizatorzy:

Nie jest to LARP ani Milslim. Jest to airsoftowa gra akcji z elementami LARPu oraz Milslimu. W rozgrywce stawiamy przede wszystkim na szybką akcję, pełną adrenaliny oraz dreszczyku emocji. Tylko ty decydujesz czy twoja strona konfliktu zwycięży. Tylko ty masz wpływ na przebieg wydarzeń. Jeśli myślisz że to kolejna nudna strzelanka to sie mylisz... To wielkie militarne wydarzenie, w które chcemy wciągnąć jak największą liczbę graczy. To wierne odwzorowanie pola bitwy oraz warunków na nim panujących. To świetna okazja do wykazania sie i sprawdzenia...

Zawsze chciałeś wiedzieć jak wyglądałaby II Wojna Światowa dziś? Zawsze chciałeś mieć wpływ na przebieg historii? Teraz masz szanse...

 

 

Oficjalna strona zlotu

Forum imprezy na WMASG

 

POLECAMY!

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner