Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

PATRONAT: Warszawski Piknik Strzelecki

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Patronat WMASG.pl

Na wiosnę Strzelnica Parabellum szykuje kolejna dawkę strzeleckich emocji. 15 maja na strzelnicy Wojskowej Akademii Technicznej wszyscy miłośnicy mocnych wrażeń będą mieli okazję po raz kolejny spróbować swoich sił w wielu konkurencjach podczas Warszawskiego Pikniku Strzeleckiego.

Główną ideą Pikniku jest rozpowszechnianie strzelectwa, jako pomysłu na hobby i spędzanie wolnego czasu. W trakcie spotkań uczestnicy mają niecodzienną okazję nie tylko poznać historię broni i strzelectwa, ale również sprawdzić swoje umiejętności i zdobyć pierwsze szlify w tym kierunku.

Organizator ma na swoim koncie 6 podobnych wydarzeń. Każda edycja cieszy się coraz większym zainteresowaniem uczestników. Z entuzjazmem zapoznają się oni z nowościami, ale równie atrakcyjna jest dla nich broń historyczna, której nie spotyka się na co dzień. Podczas ostatniej imprezy 5 września 2010 r. uczestnicy oprócz możliwości wypróbowania ponad 40 modeli broni palnej, mogli także bezpłatnie postrzelać z broni pneumatycznej, replik ASG oraz skorzystać ze strzelnicy łuczniczej, a także przejechać się amfibią ARGO – pojazdem wielozadaniowym, który porusza się sprawnie zarówno po wodzie jak i po lądzie.

15 maja odbędzie się VII edycja sportowo – rozrywkowych doznań, przy okazji, których nie zbraknie nowości. Na fanów mocnych wrażeń czeka strzelnica z bronią palną i ponad 50 modeli broni długiej i krótkiej. Do wyboru broń historyczna z okresu I i II WŚ, jak również broń współczesna łącznie z karabinami snajperskimi. Warszawski Piknik Strzelecki to impreza dla całej rodziny, dlatego nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych.

 

Warszawski Piknik Strzelecki

Konkurs strzelecki

Organizatorzy oprócz atrakcji w postaci broni palnej, broni pneumatycznej oraz pokazów „taktycznych” zaplanowali konkurs strzelecki dla uczestników. Konkurs rozpocznie się o godz. 15:00, kiedy miłośnicy mocnych wrażeń będę już po rozgrzewce. Ilość miejsc w konkursie została ograniczona do 30, dlatego zainteresowani muszą oprócz umiejętności mieć trochę szczęścia i refleksu. Aby zgłosić swój udział wystarczy na godzinę przed rozpoczęciem strzeleckich rywalizacji pojawić się w kasie z wykorzystanym karnetem na dowolny rodzaj broni. Popisy umiejętności uczestników zmierzone zostaną za pomocą broni krótkiej w postaci pistoletu Glock 17. Każdy ze strzelców odda 10 strzałów na podstawie, których wyłonimy 3 najlepszych.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:

I miejsce – karnet strzelecki o wartości 150 zł oraz kupon upominkowy na Jazdę 4x4  
II miejsce – karnet strzelecki o wartości 100 zł oraz kupon upominkowy na Lot Motolotnią 
III miejsce – karnet strzelecki o wartości 100 zł oraz kupon upominkowy na Jazda Quadem

Nagrody zostały ufundowane przez organizatora imprezy Strzelnicę Parabellum z Sulejówka oraz serwis upominkowy Wyjątkowy Prezent.

Szczegóły dotyczące Pikniku można śledzić na bieżąco na stronie www.strzelectwo.info oraz na profilu Warszawski Piknik Strzelecki na portalu społeczościowym Facebook.com.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner