Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Sprawozdania z imprez - nowa odsłona

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Stalker odpowiedzialny będzie za pisanie, opracowywanie i publikację sprawozdań. Chcemy, by ten dział serwisu nabrał tempa, był aktualny, a zarazem zapewniał wszystkim maniakom rzetelną i szybką informację na temat tego, co istotnego dzieje się w Polsce.

Na pierwszy ogień idą relacje z dwóch wyjątkowych imprez, które odbyły się w ostatnim czasie. Publikujemy opis II Krakowskiego Zlotu Airsoftowego "Syndicate Wars" oraz jego 24-godzinnej edycji. Tekst autorstwa Stalkera znajdziecie tutaj.

Przeczytacie też o niedawnej imprezie S.T.A.L.K.E.R. - Odkrycie, która okazała się dla wielu prawdziwym odkryciem, jak świetnie można połączyć larp z airsoftem. Kliknijcie tutaj, by poznać relację Sapera.

Wszystkie osoby organizujące imprezy lub chcące opublikować relację proszone są teraz o kontakt ze Stalkerem: stalker@wmasg.pl

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner