Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Zmian początek czyli nowa naszywka WMASG.pl

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

W niektórych kręgach zdarza się usłyszeć, że rok 2012 będzie rokiem zmian. Choć może to przesada i zabobon, tak na WMASG.pl zapowiada się rzeczywiście sporo zmian. Czy uda się wszystkie wprowadzić w życie czas pokaże. Tymczasem prezentujemy Wam nowy wzór naszywki WMASG.pl identyfikującej i jednocześnie kolekcjonerskiej.

 

WMASG.pl 2012

Obecnie można nabyć naszywkę wykonaną dla nas przez firmę Kampfhund w technologii IRR. Niedługo dostępna będzie także naszywka wykonana tradycyjną metodą. Po testach przeprowadzonych przez nas na naszywkach Kampfhund prezentowana wersja jest dodatkowo wzmocniona matową powłoką laminatu i przeszyta dookoła wzmacniającą nicią.

 

WMASG 2012 - naszywka

W chwili obecnej naszywki można zamawiać pod adresem info@wmasg.pl. Cena prezentowanej wersji naszywki to: 16 zł

Z racji na ograniczone możliwości przerobowe redakcji zastrzegamy sobie wysyłkę po przedpłacie, a także ew. lekkie opóźnienia, o których będziemy informować w razie ich wystąpienia, co mamy nadzieję zostanie nam wybaczone :)

Więcej gadżetów wkrótce.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner