Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Porządki w redakcji - po testowe repliki na aukcjach!

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Od niecałego tygodnia na Allegro wystawione są aukcje z replikami, które pozostały u nas w redakcji po przeprowadzonych testach. Część z nich zaległa na półkach niedawno, część z nich trochę czasu na nich już gości.

 

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=10686431

 

Dobiegające końca aukcje wystartowały od 1 zł i nie ustaliliśmy za nie ceny minimalnej, ani też Kup Teraz, nie planujemy też kończyć żadnej aukcji przed jej końcem. Niezależnie od ceny końcowej repliki zostaną sprzedane za tyle ile zostaną wylicytowane. Tak więc jest szansa na kupienie sprawdzonej przez nas repliki w okazyjnej cenie. 

Dodatkowo, jako, że jest to niewątpliwe wsparcie dla rozwoju WMASG.pl, z każdą repliką szczęśliwi nabywcy otrzymają najnowszą naszywkę WMASG.pl wykonaną w technologii IRR przez firmę Kampfhund.

 

Do replik dołączone są także gadżety odpowiednie dla producenta lub dystrybutora, od którego replikę otrzymaliśmy. Są to czapki lub naszywki, a także nieobecna na zdjęciu poniżej smycz sklepu Blacksword. 

 

Zapraszamy do brania udziału w aukcjach i licytowania!

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner