Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Koniec ery 503? Nowy serwer i przeprowadzka

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.


Zapewne wszyscy pamiętają, jak mniej więcej rok temu zaczęły się nasze problemy z coraz uporczywiej pojawiającymi się błędami nr 503, oznaczającymi przeciążenie serwera. Z wiadomości jakie otrzymywaliśmy od Was wiem, że szukaliście przyczyny u siebie (nic bardziej mylnego). My z kolei, z dzielnie walczącym Sharpkiem robiliśmy co w naszej mocy, aby wyeliminować możliwą przyczynę po naszej stronie. Rzeczywistość okazała się jednak nieubłagana i po wyeliminowaniu wszystkich możliwości, okazało się niemożliwe utrzymywanie WMasg.pl na typowym hostingu dzielonym. Ze względów głównie finansowych staraliśmy odsunąć w czasie przeprowadzkę na maszynę dedykowaną, niedowierzając, że generujemy tak kolosalne obciążenie. Przekonaliśmy się jednak, że WMasg.pl wraz z 17 tysiącami użytkowników wymaga już serwera postawionego wyłącznie na nasze potrzeby.

W ciągu ostatniego miesiąca szukaliśmy atrakcyjnej i jednocześnie godnej zaufania firmy. Udało nam się taką znaleźć i w dniu 23.01 ostatecznie przeprowadzamy się na serwer dedykowany utrzymywany przez krakowską firmę SilverCube. W związku z tym przez cały ten dzień może być problem z dostępem do WMasg.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner