Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Prima Aprillis - konkurs

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Jak co roku postanowiliśmy skorzystać z przywileju wynikającego z pierwszego dnia kwietnia - Prima Aprillis. Spróbowaliśmy Was na różne sposoby wprowadzić w błąd. W kuluarach pojawiało się wiele pomysłów, czasem... wrednych, wybraliśmy najlepsze naszym zdaniem. Jedne mniej prawdopodobne, inne bardziej, a żeby nie było tak łatwo gdzieniegdzie postawiliśmy też zasłonę dymną. Jesteśmy ciekawi z jakim skutkiem udało się nam Was oszukać...

Konkurs miał się odbyć dzisiaj, jednak z racji na nocne problemy z serwerem przedłużamy czas trwania konkursu do końca jutrzejszego dnia (23:59, 03.04.2013). Czekamy na Wasze maile z Waszymi typami fałszywych newsów i krótkim uzasadnieniem wyboru. Maile prosimy tytułować "Konkurs - Prima Aprillis 2013" i przysyłać na adres info(małpa)wmasg.pl

Uwaga! Fałszywy jest ogólny przekaz newsa, ale w jego treści dla zmylenia może pojawić prawdziwa informacja! 

Trzy pierwsze osoby, które odpowiedzą prawidłowo czyli wskażą wszystkie fałszywe informacje (i tylko fałszywe) otrzymają:

- WMASGowe naszywki
- koszulki Airsoft Player,
- a także pierwsza osoba najnowszą książkę Marcina Ogdowskiego "Ostatni świadek".

Jak pokazują doświadczenia z ubiegłych lat opłaca się przysłać maila późno, ale z prawidłową odpowiedzią :) Więc bawimy się do końca!

Po rozstrzygnięciu konkursu wszystkie nieprawdziwe informacje zostaną sprostowane i znikną z łamów naszego portalu.

Dla lepszej zabawy prosimy też o powstrzymanie się od dalszego komentowania co Waszym zdaniem jest prawdą, a co nie. 

ZAPRASZAMY DO ZABAWY! POWODZENIA!

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner