Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Ekipy na WMasg.pl 18(16)<

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.


Wszystkim doskonale znane jest nasze podejście do wieku maniaków i nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem, że naszym zdaniem zabawa powinna być ograniczona od 18 roku życia (warunkowo od 16 lat). Takie też reguły przyjęły się w środowisku w kwestii większych, oficjalnych imprez (patrz PASG). Od dłuższego czasu zwracane nam są uwagi odnośnie osób „bardzo młodych” jakie rejestrują się na naszej stronie, wypowiadają się na forum, a także, rejestrują swoje grupy na łamach naszego portalu.

Ze względu nasilania się zjawiska rejestrowania grup airsoftowych z osobami poniżej 16 roku życia (nawet dwunastolatków!), informuję, że od dzisiaj, czyli 14 lutego 2007 obowiązują specjalne zasady dotyczące rejestracji ekip na WMasg.pl. Rejestrowane grupy, poza tym, że muszą mieć conajmniej 3 członków (ilość minimalna od której można mówić o grupie) zarejestrowanych lub nie na Wmasg, to osoby te muszą mieć ukończone minimum 16 lat, a pośród nich jedna osoba musi być pełnoletnia.

Od tej chwili grupy niespełniające tego wymogu zostaną i będą kasowane. W skrajnych wypadkach osoby nie szanujące tej zasady zostaną wydalone z Wmasg.pl.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner