Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Rekrutacja do FIA

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

FIA - Stowarzyszenie Fideles et Instructi Armis - Wierni w gotowości pod bronią - to stowarzyszenie proobronne działające na rzecz niepodległości i obrony terytorialnej Rzeczypospolitej Polskiej. 

FIA to jedna z najaktywniejszych grup wywodzących się z naszego środowiska od lat. Każdego roku zaangażowani są w liczne projekty o charakterze szkoleniowym, paramilitarnym i milsimowym. Od ponad roku współpracują z 1 Warszawską Brygadą Pancerną im. Tadeusza Kościuszki na mocy decyzji nr 187 MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 9 czerwca 2009 r, co wydatnie poszerzyło możliwości rozwijania się i zakresu działania Stowarzyszenia. 

Podsumowanie działalności FIA w roku 2013: http://www.fia.com.pl/2013/

Zawsze wspieraliśmy i popieramy wszelkie tego typu inicjatywy, gdyż naszym zdaniem airsoft to nie tylko zwykłe strzelanki. Jako partner FIA oficjalnie zapraszamy wszystkich do spróbowania swoich sił w szeregach tego Stowarzyszenia.

 

 

Szczegóły dotyczące rekrutacji: http://fia.com.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=20&Itemid=56

Formularz rekrutacyjny: http://tinyurl.com/oz63xgh

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner