Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Śląskie: nowy sklep 4Airsoft.pl

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Na Śląsku w Żorach od niedawna funkcjonuje nowy sklep airsoftowy. Z założenia jest to sklep internetowy, jednak w planach jest sklep stacjonarny. Już teraz możliwy jest odbiór osobisty w Żorach. Przy 4Airsoft.pl funkcjonuje także serwis replik.

Załogę sklepu tworzą ludzie ze środowiska airsoftowego, którzy zapewniają, że dołożą starań, aby było "tanio i dobrze". Z uzyskanych informacji dowiedzieliśmy się też, że sklep prowadzi akcję promocyjną (do odwołania) polegającą na wyrównaniu ceny z konkurencją. Sklep przyjmuje również zamówienia specjalne na rzeczy spoza obecnej oferty, w założeniu także z zagranicy. 

Na prośbę klienta sklep dowozi towar na manewry na Śląsku m.in. w Rybniku, Wodzisławiu Śląskim, Jastrzębiu-Zdroju, Bielsku-Białej, Katowicach.

 

 

Strona sklepu: http://www.4airsoft.pl/index.php

Fanpage na Facebooku:https://www.facebook.com/4Airsoft.AnnaH

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner