Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

WOŚP 2014: Wałbrzych

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

XXII finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz pierwszy wsparła wałbrzyska grupa airsoftowa "ASG FALANGA"

 

1.jpg

Razem ze współpracą wałbrzyskiego ośrodka kultury nasza grupa podjęła inicjatywę zbiórki pieniędzy w galerii Victoria.
Spotkaliśmy się wszyscy o godzinie 12:00 w centrum galerii. Mieliśmy trochę czasu na rozpakowanie się i przygotowanie naszego stoiska. Wszyscy byli w dobrych nastrojach, to też każdy mocno zaangażował się w to co robił.

Rozstawiliśmy się tuż obok stoiska ratownictwa medycznego i punktu zbiórki krwi. Po przygotowaniu stoiska i założeniu na siebie całego "szpeju", część z nas udała się na pierwszy patrol "dookoła" galerii. Prawdziwy ruch zaczął się od godziny 14. Zainteresowanie było duże, ludzie byli ciekawi tego czym się zajmujemy i kim jesteśmy, bardzo nas to ucieszyło, i z wielką przyjemnością odpowiadaliśmy na wszystkie pytania.

W międzyczasie do galerii przybywało coraz więcej ludzi. Musieliśmy równocześnie poradzić sobie z obsługą naszego stanowiska jak i w kółko wysyłać na zmianę nasz patrol z puszką. Na szczęście wszystko poszło sprawnie i przebiegło według planu.

Nasza grupa zebrała dla WOŚP 1124,80 zł i jednocześnie zaprezentowała swoją pasję jaką jest Airsoft. Za wsparcie, zaangażowanie i współprace wszystkich stron, chcemy jeszcze raz gorąco podziękować!

Do powtórzenia za rok SIEMA :)

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

Więcej zdjęć pod linkiem: https://plus.google.com/u/0/114065615579626531560/posts

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner