Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

WOŚP 2014: Jawor

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

W tym roku grupa VIPER dała czadu! Działaliśmy jak zwykle na terenie Jawora.

 

 

Kwestowanie rozpoczęliśmy "walką w mieście". Przeszliśmy taktycznie przez kilka ulic i rynek a po drodze stoczyliśmy kilka "potyczek" ku uciesze obserwujących.

 

 

 

 

Po powrocie ustawiliśmy się pod namiotem, gdzie zrobiliśmy strzelnicę. Każdy kto wrzucił do puszki mógł postrzelać do tarcz i puszek.

 

 

 

Po godz. 19 wraz z strażą i ratownikami medycznymi zrealizowaliśmy inscenizację. Patrol sześciu ludzi wszedł w zasadzkę i nawiązała się "strzelanina". W nieudanej zasadzce rannych zostało tylko dwóch z patrolu i potrzebowali natychmiastowej pomocy. Po odparciu przeciwnika wkroczyli ratownicy.

 

 

Podczas całej imprezy uroniliśmy wiele łez ze śmiechu. Myślę, że dzięki tej akcji zyskaliśmy sporo w oczach lokalnej policji i większy rozgłos. 

 

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner