Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Na imię im Kulomir i Klara!

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.


Zanim jednak przejdę do rzeczy pozwolę sobie napisać kilka słów od siebie. W trakcie konkursu wynikł problem z interpretacją pojęcia maskotka, nie przewidzieliśmy tego i musieliśmy doprecyzować nasze oczekiwania w trakcie trwania konkursu, za co chcę od razu wszystkich przeprosić.

Przysłaliście do nas mnóstwo atrakcyjnych prac, ale sporo z nich niestety nie była zgodna z tematem. Za podstawę oceny przyjęliśmy w pierwszej kolejności nawiązanie do airsoftu, aż dziwne, że tak wiele osób zapomniało o naszych białych kuleczkach i przedstawiło jedynie, choć nieraz bardzo ładnie wykonaną postać z bronią. Nie bez znaczenia była też symbolika. WMASG to portal polskich maniaków zatem jeśli miało by być z nim związane zwierzę, to powinno być elementem symboliki obecnej w naszej kulturze, a także nawiązujące do idei WMASG, jako portalu starającego się wpływać na jakość naszego środowiska. To kryterium umiejscowiło na trzecim miejscu pracę Hypkiego Andrzeja przedstawiającą silnego orła walczącego z nadlatującymi kulkami. Na drugie miejsce naszym zdaniem zasługuje postać chomika – Kaprala Zagłady autorstwa Łukasza Rojka. Chomik jako zwierzę ma znaczenie neutralne, a postać została stworzona z humorem i jest oryginalna. Na pierwsze miejsce zaś niemal jednogłośnie została wybrana para Kulomira i Klary. Znakomicie wykonana praca Grzegorza Pędzińskiego nas oczarowała. Ciekawa kreska, z humorem, postacie posiadają akcenty krajowe i wyraźnie widać kogo prezentują – miłośnika i... miłośniczkę białych kuleczek. Bo wiadomo wszem i wobec, że pośród nas są także bojowo nastawione panie :)

Oprócz tego zdecydowaliśmy wyróżnić za bardzo ładne wykonanie pracę Pawła Strzyża przedstawiającą orła oraz Tomasza Florkiewicza za oddanie maniakalnego, niemal opętanego spojrzenia przy wylatującej z lufy białej kulce. Na tylko wyróżnienie zasługuje zdecydowanie też bardzo ładna praca Pawła Brzozowskiego, ale niestety nie widać na niej akcentu airsoftowego.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! W sprawie odbioru nagród ufundowanych przez naszych znakomitych sponsorów: Gunfire, ASG Shop, Capri ASG i Rangershop, do wszystkich zostaną wysłane maile.

Tym czasem serdecznie zapraszamy do głosowania w galerii z nadesłanymi do nas pracami. Przypominamy, że dla zwycięzcy Waszego głosowania sklep Gunfire.pl ufundował replikę M4 S-System firmy Boyi, a także nagrodę niespodziankę!


Gunfire.plRangershop.pl
Rangershop.pl

Rangershop.pl
WMASG.pl

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner