Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Gunfire - rabat także na markowe repliki CA

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.


Listopad pędzi jak szalony, za oknem biało, Mikołaj, Święta co raz bliżej, i sklepy nie próżnują. Od momentu powstania sklepu Gunfire i próby zaistnienia na rynku z początku replik średniej klasy, sklep dał się nam już poznać od strony zaangażowania w działalność prospołeczną na rzecz użytkowników naszego portalu, ale też ogólnie rozumianego środowiska airsoftowego w Polsce. Nie cały miesiąc temu zakończył się czasowy rabat na zakupy dokonane w sklepie Gunfire.pl, a już od jutra rusza kolejny, tym razem tygodniowy rabat dla Maniaków!

Aż do przyszłej niedzieli włącznie (25.11) na hasło "WMASG11" (zmiana dotychczasowego hasła!) otrzymacie zwyczajowe już 10% upustu. Obowiązuje on jak zwykle na dowolne zakupy dokonywane w sklepie Gunfire.pl, także na markowe repliki Classic Army (!), które jako nowość od wczoraj znajdują się w stałej ofercie sklepu! Zapraszamy!

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner