Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Tokyo Marui AK74MN - elektryk z BB

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.


Ze smaczków poza nowym systemem Blowback replika posiada także metalowy korpus. Replika waży 3,400 g, mierzy 943 mm, a po złożeniu składanej na lewo pełnej kolby - 700 mm. Obecnie cena repliki w Japonii w jednym z tamtejszych sklepów wynosi 35 099 Yen co w przeliczeniu na złotówki daje kwotę niską... rzędu 790 zł. Ponieważ jednak zapowiadana cena pierwotnie wynosiła prawie dwa razy więcej (58 800 Yen), może się okazać, że aktualna cena pójdzie w górę, choć nie musi. Ile ostatecznie nowy kałach będzie u nas kosztować rzeczywiście po doliczeniu wszystkich kosztów po drodze? Przekonamy się zapewne niedługo.

[Powiększ]


Warto zaznaczyć, że nowy system Blowback Marui został opatentowany nie tylko w Japonii, ale także USA, Taiwanie, Korei i... Chinach.

Filmy prezentujące replikę:
- http://www.youtube.com/watch?v=bxcCTAgDwP0
- http://www.youtube.com/watch?v=hmMs7O6V5QQ
- http://www.youtube.com/watch?v=mtILPj39pBE

Źródła i więcej informacji na:
- Arnies Airsoft
- Airsoftnews.eu
- Tokyo Marui

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner