Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Teaser GF Point - Operacja Wolfsberg

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

GF Point to airsoftowy bieg na orientację, o którym słyszał już niemal każdy w Polsce. Popularność także zdobywa u naszych sąsiadów. Gdy w Polsce dominowały zloty, Gunfire stworzył imprezę odbiegającą od konwencji, która przetrwałą próbę czasu i przez lata w środowisku nie zyskała praktycznie konkurencji. Dla wielu uchodzi za imprezę kultową. Pakiety startowe znikają w mgnieniu oka. Atmosfera panująca przed, podczas i po biegu mimo sportowej rywalizacji nie odbiega od tej panującej podczas typowych zlotów pasjonatów.

Nadchodząca edycja, to już VI impreza z cyklu GF Point. Zaszło wiele zmian, przy współpracy z firmą Selenge impreza z roku na rok zauważalnie ewoluuje do przodu. Atrakcji przybywa, emocji również. Jaka będzie edycja GF Point 2015? Przekonamy się już w styczniu. Organizatorzy zapowiadają jak zwykle moc atrakcji i niespodzianek. W tym przypadku przyzwyczailiśmy się już, że nie są to zwykłe slogany reklamowe. Więcej o GF Point 2015 pisaliśmy z końcem listopada, a także informacje można znaleźć pod linkami na dole.

Do imprezy został już niecały miesiąc. Zapraszamy do obejrzenia teasera!

 

GF Point 2015 - patronat WMASG

Oficjalna strona imprezy: http://GFPoint.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/events/1493259197608027/
Pakiety startowe: http://gunfire.pl/tra-pol-8597-2015.html

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner