Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Airsharp - 516 Series Rotary Gun

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

Mowa o potocznie zwanym minigunie - Airsharp 516 Series Rotary Gun. 5 obrotowych luf napędzanych jest osobnym silnikiem. Kulki wystrzeliwane są ze środkowej lufy, a replika przy stockowych 350 fps`ach, na baterii 8,4V osiąga raczej dosyć standardową szybkostrzelność 900 kulek/min. W magazynku mieści się aż 10 tysięcy kulek. Coś dla wielbicieli "taktyki" spray and pray. W konstrukcji zastosowano gearbox w wersji 7 (choć zmodyfikowanej) i można swobodnie myśleć o upgradzie stosując standardowe części. Istnieje także możliwość zamówienia już upgradowanej i zmodyfikowanej także pod względem kolorystyki repliki u producenta. 516-ka mierzy 86 cm i waży 5,5 kg. Dzięki jej długości producent zachwala ją do CQB, co jednak w rozumieniu tego, co się przyjęło u nas pod tym skrótem można uznać raczej za poczucie humoru. Aby oddać strzał należy "replikę" chwycić obiema rękoma odbezpieczając ją tym samym przednim chwytem. Po naciśnięciu spustu do 70% włącza się silnik obrotowych luf, dalej następują strzały.

 

 

 

 

Dotychczas repliki tworzone przez Airsharp były wykonywane ręcznie, jednak zgodnie z ostatnim oświadczeniem producenta, firma przesiadła się na precyzyjne maszyny CNC i planuje zdecydowanie zwiększyć produkcję. W tym momencie replika kosztuje w Stanach 475 USD. Dostępne jest jedynie 50 egzemplarzy. Oprócz tego każda osoba, która się zarejestruje na stronie producenta weźmie udział w losowaniu jedynego wyprodukowanego egzemplarza innego "miniguna" bliższego wyglądem do prawdziwego M134. Losowanie ma się odbyć 1 marca bieżącego roku.

 

Filmy: 1, 2

 

Źródła:

- Airsoftnews.eu

- Airsharp

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner