Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

2Roy: Hit system czyli sposób na terminatora

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

W przypadku, gdy gracz noszący kamizelkę lub hełm zostanie trafiony w jedną z tych części oporządzenia, specjalne czujniki umieszczone na ich powierzchni spowodują odłączenie zasilania repliki trafionego gracza. Możliwe to jest dzięki zastosowaniu modułu BlueTooth, który odpowiada za to kiedy bateria jest podłączona, a kiedy nie. Zamknąć obwód ponownie może tylko osoba, która posiada specjalnego pilota. Ciekawa opcja dla np. airsoftowych medyków. Przedstawiciele 2Roy informują, że system posiada aż 6 różnych możliwych konfiguracji, lecz dokładnych informacji na ten temat nie posiadamy.

 

 

 

Wynalazek z pewnością jest bardzo ciekawy i innowacyjny. Zastanawiają jednak dwie rzeczy. Jak ma się noszenie tej kamizelki pod kilogramami innego sprzętu i oporządzenia, do jej działania? Logicznie rozumując powierzchnia kamizelki powinna być na wierzchu, a jak wiadomo szczególnie w terenie jest to trudne do osiągnięcia.

 

Cena zestawu nie jest jeszcze znana, ale spodziewać się można, że nie będzie ona niska. Zakładając, że na początku nie będzie to system obowiązkowy na strzelaniach, o ile w ogóle się przyjmie, to czy będzie to atrakcyjna inwestycja dla przecież zawsze uczciwych maniaków...? To już każdy z osobna musi ocenić. Przyznać trzeba, że napewno jest to kolejny krok w rozwoju usprawnień w naszej zabawie.
 

Źródło: AirsoftNews.EU
 

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner