Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Airsoft Magazine - nowy niemiecki magazyn

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.


Najciekawszą częścią pierwszego wydania jest niewątpliwie artykuł o panującym w Niemczech prawie dotyczącym broni palnej, co bezpośrednio wiąże się z ograniczeniami także w airsofcie. Dowiedzieć się można jakie karabiny czy pistolety można posiadać, jakie są restrykcje dotyczące zabawy w airsoft oraz posiadania różnych replik. Poza tym w AirSoft Magazine nie zabrakło nowości ze świata airsoftu, porad technicznych, propozycji scenariusza, a także recenzji replik (w tym numerze m.in. porównanie karabinów SCAR L firmy VFC i SCAR L firmy Classic Army).

Niedawno pisaliśmy o nowym hiszpańskim magazynie (zostało nam potwierdzone, że jest w języku hiszpańskim), dzisiaj piszemy o nowym niemieckim wydawnictwie. Jak widać, mimo restrykcyjnego prawa w Niemczech, airsoft ma się dobrze, czego swoistym dowodem jest powstanie nowego magazynu.

 

Dziękujemy Princepsowi za informację.

 

Jeśli macie jakieś ciekawe wiadomości (z kraju, ze świata), dajcie nam znać, być może to właśnie jest temat wart szerszego opublikowania!

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner