Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Tomaszowo 2008

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

  

 

To jedne z tych zlotów o specyficznej atmosferze, gdzie obok strzelania równie ważna jest część integracyjna, która nie jest tu zostawiona do końca uczestnikom samopas. To także jedna z pierwszych imprez ogólnopolskich, w których uczestnicy od początku mogli wziąć udział dopiero po otrzymaniu zaproszenia od organizatora. W tym roku konwencja ta nieco uległa zmianie i uczestnicy są werbowani przez wybranych dowódców Task Force`ów i w razie chęci wzięcia udziału w zlocie to do nich należy się zgłaszać. Wszystko by zapewnić zabawę w miłej atmosferze. Wiadomo, że organizatorzy planują jeszcze więcej atrakcji niż w latach ubiegłych. Jakich? Po części wiemy, ale nie powiemy :) Imprezie oczywiście z przyjemnością patronujemy.

 

 

 

Za 7 rzekami, za 5 hangarami i jedną agencją reklamową, na terenie spokojnej, nietkniętej ręką cywilizacji miejscowości Tomaszowo w lubuskiem znów pojawią się bojowe okrzyki maniaków ASG przybyłych z terenu całej Polski, by wziąć udział w konflikcie zbrojnym na terenie nieznanego nikomu malutkiego państewka – Wolnego Miasta Urdar, położonego pomiędzy dwoma potężnymi sąsiadami: Orillią i Andurią, a dręczonego przez nich bardziej niż mniejszość etniczna chomików mauretańskich w Birmie.

Jak to leniwi maniacy maja w zwyczaju, miast pisać historię konfliktu słowem, zamieścimy ostatnie wydanie dziennika telewizyjnego lokalnej stacji relacjonującego tragiczne wydarzenia poprzedzające konflikt zbrojny.

Zgodnie z harmonogramem zlotu, osoby zaproszone organizatorzy proszą o stawienie się już w czwartek, kiedy to hangarbar „Pod Stockowym Gearboxem” otworzy swe podwoje ze strawą i napitkiem godnym wybrednych gardeł przybyłych wojowników.

W piątek w godzinach południowych 11. Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej szykuje specjalnie dla uczestników pokaz sprzętu i wyposażenia oraz uroczysty apel z okazji Święta Flagi.

 

 

 

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner