Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Celcius Technology - CTW czyli kopia PTW?

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

Pierwsze, wyprodukowane w Hong Kongu, zostanie M4A1 CTW – Advanced System. Według producenta będzie to niemalże idealnie odzwierciedlona replika M4A1 (wymiary, waga). Choćby szerokość korpusu będzie taka sama jak w oryginalnym M4A1 ze względu na użycie cieńszego gearboxa.

Producent informuje, że będzie to broń przeznaczona do treningu wojska (ze względu na bardzo dużą moc). Mimo to, zapowiedziana jest też wersja na cywilny rynek. Prędkość wylotowa kulki (0,2 g) będzie się wahać od 350 do 550 fps. Prędkość tą będzie można zmieniać dzięki wymianie tłoka w mniej niż 10 sekund (tak jak ma to miejsce w Systema PTW). Cena repliki będzie wynosiła ok. 500$, co zapewne ucieszy wielu maniaków, czekających z niecierpliwością na tańszy odpowiednik PTW Systemy.

 

 

Teraz trochę sceptycyzmu. Niepokojący może być fakt, że news ten pojawił się około tygodnia temu czyli w okolicy pierwszego dnia kwietnia... Jeśli jednak to jest prawda, bo na stronie producenta rzeczywiście istnieje w menu pozycja dotycząca CTW (choć nieaktywna), to pytanie pozostaje odnośnie wytrzymałości części. Niedawno dzięki uprzejmości ASG Shop mieliśmy okazję obejrzeć na żywo, a także sprawdzić walory strzeleckie PTW Systemy i trzeba przyznać, że cena wywodzi się w dużej części ze zdecydowanej różnicy klasowej pod względem jakości wykonania z zewnątrz i wewnątrz. Czy oferowane w niższej cenie CTW zapewnią taką samą jakość i wytrzymałość? Trochę to zbyt piękne by było prawdziwe, ale może jednak. Oczywiście to było pewne, że prędzej czy później kopia powstanie, pytanie czy to właśnie ta kopia. Gdy tylko pojawią się nowe informacje nie omieszkamy Was o nich poinformować.

 

Źródło: Arniesairsoft.co.uk (forum)

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner