Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

6th Airsoft Players' Choice Awards - jeszcze tylko 3 dni!

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Kolejny rok za nami. Kto by pomyślał, że to już 14 lat. W przyszłym roku obchodzimy 15-tą rocznicę powstania i do tego jeszcze wrócimy! Tymczasem trwają nominacje do corocznego plebiscytu organizowanego przez zaprzyjaźniony z nami portal Popular Airsoft - 6th Airsoft Players' Choice Awards. Na przestrzeni kilku lat plebiscyt stał się jednym z najważniejszych wydarzeń w światku airsoftowym na całym świecie.

 

6th Airsoft Players' Choice Awards

Polskie środowisko jako jedno z najstarszych w Europie stanowi niewątpliwie silny głos. Świadczy o tym m.in. polska wersja językowa strony do głosowania, a także rodzimych dwóch sponsorów nagród - Specshop i Gunfire. Czterokrotnie dzięki Waszym głosom w latach 2011-2014 wygraliśmy w kategorii Best Non-English Language Airsoft News Website (Najlepsza strona z aktualnościami w języku innym niż angielski). W 2012 roku wygraliśmy też w kategorii Best Non-English Language Airsoft Magazine (print or digital). Po raz kolejny dziękujemy za docenienie! W ubiegłym roku niestety przegraliśmy o włos z debiutującymi Chilijczykami, za co należą im się gratulacje. Obecnie brakuje nam tylko jednego zwycięstwa by znaleźć się w gronie Hall of Fame. Czy uda się to tym razem? Odpowiedź leży w Waszych rękach

Już samo znalezienie się pośród nominowanych to dla nas zaszczyt i docenienie codziennej pracy. Wygrana zaś to przede wszystkim docenienie z Waszej strony wysiłków działu aktualności i legendarnego już Promanta. Chłopaki testujące sprzęt także poświęcają dużo swojego zwykle prywatnego czasu, by rzetelnie zaprezentować Wam repliki i oporządzenie. A może uczestniczycie aktywnie w życiu forum? 

Do końca grudnia trwają nominacje. Jeśli regularnie czytacie newsy Promanta i Szmergla. Doceniacie testy przygotowywane przez chłopaków z redakcji zachęcam Was do oddania głosu na WMASG.pl w kategorii:

6. Mój kandydat na najlepszą stronę z aktualnościami w innym języku niż angielski

Głosować można na poniższej stronie (dostępna jest wersja w języku polskim):

 

http://playerschoice.popularairsoft.com

 

Organizatorzy dla głosujących przewidzieli jak co roku nagrody. 

 

Dziękuję w imieniu całej załogi WMASG,

Medard "Regdorn" Starzycki

 

6th Airsoft Players' Choice Awards

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner