Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

ICS - nareszcie L85A2!

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

Nowa L-ka jest wyposażona w zupełnie nowy gearbox. Jest wzmocniony, posiada 7mm łożyskowanie i jak zapewnia producent jest bardzo trudny do "wyeksploatowania" czyli zajechania. Do innowacyjnych rozwiązań należy też mechanizm kontrolujący reakcję spustu i sposób zasilania (w momencie rozłożenia zasilanie jest automatycznie odcinane - duża redukcja okablowania, co także wpływa pozytywnie na pobór prądu z baterii). Dzięki łatwemu rozkładaniu repliki i nowemu rozwiązaniu prowadnicy sprężyny użytkownik może w prosty i stosunkowo wygodny sposób zmienić moc swojej repliki. Replika przychodzi ze sprężyną M120 co pozwala rozpędzić wystrzelone z niej kulki do 395 fps (nie wiadomo na którym ustawieniu prowadnicy). Innowacja nie ominęła także HU. Jak możemy przeczytać w dostarczonych nam materiałach prasowych, ICS postarał się skopiować część procesu produkcyjnego prawdziwego L85 i ich model wykonany jest z tłoczonej i spawanej stali. Sposób rozkładania jest również taki sam jak w oryginalnym L85.

 

 

 

Dane techniczne:

- długość: 786,5 mm

- waga: 3652g

- pojemność magazynka: 450

 

Więcej informacji i zdjęć w materiale prasowym do pobrania z naszego serwera (4MB, .doc), a także na stronie producenta.

 

Źródło: Mad Onion

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner