Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

III Edycja Majówki z ASG w Bornem Sulinowie

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

Zlot organizuje Fundacja "Pasje" i Stowarzyszenie Wspierania i Organizacji Imprez. Dla przybyłych maniaków organizatorzy zaplanowali manewry trwające 72 godziny (dla chętnych „twardzieli”) z możliwością dołączania oddziałów tylko na parę godzin. Dodatkową możliwością są mniejsze strzelanki, które będą z pewnością organizowane przez samych uczestników (jak w latach ubiegłych), a teren zlotu zachęca do tego typu inicjatyw. Impreza odbywa się na terenie Garnizonu Borne Sulinowo, który posiada unikalne i specyficzne walory historyczne stwarzające znakomity klimat do rozgrywek nie tylko airsoftowych, ale też innych imprez o tematyce militarnej. Sama rozgrywka zlotu będzie się odbywać na przylegającym do miasta rozległym obszarze poligonu z jedynymi w swoim rodzaju budowlami i pozostałościami infrastruktury poligonowej. W klimat gry dodatkowo uczestników ma wprowadzać wydawana na potrzeby zlotu gazeta "Wiadomości Borneo".

 

 

Wpisowe w tym roku wyniosło 40 zł, a dla osób które nie zdążyły znaleźć się w gronie pierwszych 600 zgłoszonych osób, wpisowe urosło do 80 zł (jak piszą organizatorzy, ze względów dodatkowych komplikacji organizacyjnych wynikających z tego faktu). We wpisowym organizator zapewnia plastikowe identyfikatory wraz z pamiątkową smyczą, drukowaną gazetę poligonową (w ograniczonym nakładzie, głównie dla dowódców), a także pełne zaplecze socjalne i wyżywienie. Oczywiście nie zapominając o atrakcjach pojawiających się w trakcie rozgrywki, wykorzystanych rekwizytach i doskonałej zabawie.

 

Zlot ten z pewnością wpisał się w kalendarz imprez kultowych i godnych polecania, o czym świadczy choćby nie małe nim zainteresowanie. Z tego też względu dołącza on do tegorocznych imprez, którym z przyjemnością zdecydowaliśmy się patronować.

 

Strona zlotu

Wątek zlotu na forum WMASG (link do posta z ost. informacjami organizacyjnymi)

Gazeta wydawana na potrzeby zlotu

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner