Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Klub Bardzo Dorosłych Chłopców

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 


W ciągu ostatnich dwóch lat klub zgromadził ponad 50 osób. Reprezentantów większości krajowych środowisk lokalnych, a nawet zza granicy. Niejednokrotnie aktywnie przyjmował na swoje barki odpowiedzialność za nasze środowisko w mediach, reagując na płynące z nich przekłamania. Podejmował także akcje mające na celu kreować pozytywny wizerunek naszej zabawy w lokalnej opinii publicznej.

 

 

 

Klub wiedzie swój wirtualny żywot w ramach naszego portalu. Jednak nie tylko internetem żyje KBDCh. W ubiegłym roku zorganizowali pierwsze spotkanie w „realu” na gościnnej ziemi wielkopolskiej. Do Klubu dostać się można na drodze polecenia i wewnętrznego niejawnego głosowania. Każdy kto mieni się maniakiem godnym zarówno prywatnie, jak i airsoftowo może liczyć dołączenie do grona Bardzo Dorosłych Chłopców. Klub jest jeszcze młody, a jego członkowie pełni werwy. Stąd też Chłopcy są pewni, że nie jedną jeszcze rocznicę przyjdzie im świętować, a ich grono będzie się poszerzać. Czego sami sobie życzą i my im także życzymy!

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner