Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

EXPOShooting już w ten weekend!

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Strzelectwo, ASG, skimboard, slackline i Barbarian Challange – czyli weekend ekstremalnych emocji w Expo Silesia!

Strzelectwo, ASG, skimboard, slackline i Barbarian Challange to tylko kilka z atrakcji, które zaplanowano na 6-8 maja w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu. Dzięki premierowym Targom Sportów Ekstremalnych i Aktywnego Wypoczynku ExpoEXTREME oraz drugiej edycji Targów Strzelectwa, Militariów i Survivalu EXPOShooting każdy może odkryć w sobie pasję!

Targi EXPOShooting zostały stworzone z myślą o osobach zainteresowanych bronią pneumatyczną, palną, czarnoprochową oraz kolekcjonerską. Nie zapomniano także o miłośnikach ASG, łucznictwa i militariów. Nie zabraknie środków do czyszczenia i konserwacji broni oraz sejfów, szaf i skrzyń transportowych. Na miłośników outdooru czekać będzie oferta m.in. odzieży, akcesoriów, a nawet wykrywaczy metali!

Na odwiedzających czekać będzie wiele atrakcji. Wśród nich zaplanowano strzelnicę airsoftową, stanowiska do strzelania z broni pneumatycznej, strzelnicę łuczniczą, dynamiczne pokazy i prezentacje, turniej Jaggera, a także strefę fantastyki militarnej. Nie zabraknie atrakcji dla miłośników gier planszowych, a na odważnych czekają atrakcyjne nagrody w konkursach przygotowanych przez wystawców EXPOShooting. Osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę zapraszamy na wykłady dotyczące m.in. ASG, broni kolekcjonerskiej i czarnoprochowej, czy pozwoleń na uzyskanie broni palnej.

 

Exposhooting 2016

Dużą dawkę adrenaliny i wrażeń zapewnią organizowane po raz pierwszy Targi ExpoEXTREME. To kopalnia pomysłów dla osób, które twórczo, aktywnie i nietypowo lubią spędzać czas wolny. Wśród prezentowanej oferty znajdzie się coś dla pasjonatów powietrza [m.in. szkoła latania rekreacyjnego, prezentacja wiatrakowca i szkoleń dla operatorów dronów], wody [tor skimbordowy, sprzęt do nurkowania oraz pokazy morsowania] i ziemi [elektryczne deskorolki i longboardy, ścianka wspinaczkowa, pokazy sprzętu speleologicznego].
ExpoEXTREME to doskonała okazja, aby spróbować czegoś nowego. Na wszystkich zwiedzających czeka między innymi inscenizacja polowego obozowiska, sprzętu biwakowego wraz z samochodami terenowymi, a także prezentacje i pokazy slajdów z wypraw z całego świata. Lubiących ruch z pewnością zainteresują pokazy fitness, street workout, frog jumping, slackline i pole dance. Będzie można także wziąć udział w specjalnym treningu z przeszkodami Barbarian Challange!

Więcej informacji, lista wystawców oraz program targów:
www.exposhooting.pl i www.expoextreme.com.pl

Godziny otwarcia targów:   
6 maja 2016,     piątek     – godz. 12.00-18.00
7 maja 2016,     sobota     – godz. 10.00-18.00
8 maja 2016,     niedziela     – godz. 10.00-16.00

Bilety wstępu:
10 PLN brutto – normalny
5 PLN brutto – ulgowy

Adres:
Centrum Targowo-Konferencyjne Expo Silesia
ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec

 zaproszenie_EXPOShooting_2016_internetowe.jpg

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner