Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Trwają targi Freetime w Warszawie

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Życie ma wiele barw... na wyciągnięcie ręki. To hasło tegorocznego wydarzenia dla poszukujących pasji FreeTime, który odbędzie się w dniach 17-18 czerwca w warszawskim EXPO XXI. Dwa dni, wielu pasjonatów, moc atrakcji i sportowy klimat, to wszystko jeszcze przed wakacjami!

 

WMASG - Event FreetimeEvent dla poszukujących pasji FreeTime to dwudniowe wydarzenie promujące życie aktywne i z pasją. W jednym miejscu spotkają się przedstawiciele wielu dyscyplin sportowych, znani sportowcy, hobbyści, amatorzy wszelkich sportów i ludzie rozkochani w aktywnym spędzaniu wolnego czasu. Nie zabraknie także pasjonatów kulturystyki i fitness oraz aktywnych warsztatów, które nadadzą naszej imprezie prawdziwie energetyczny charakter!

Zabierz dzieci, rodziców, znajomych i przyjaciół i przyjdź na Event FreeTime. To doskonała okazja do wspólnej zabawy, aktywnego wypoczynku i poznania wielu interesujących ludzi. W programie między innymi: pokazy akrobatyczne, warsztaty z olimpijczykami, strefa gier planszowych, mini golf, strzelnica i wiele innych. U nas poznasz ludzi z pasją, którzy zarażać będą pozytywnym myśleniem oraz podzielą się swoim przepisem na życie pełną piersią.

Goście specjalni:

- Szymon Ziółkowski - Należy do najbardziej utytułowanych polskich lekkoatletów. Uzyskiwał rekordy Polski juniorów, zdobył tytuły mistrza świata i Europy w tej kategorii wiekowej. W 2000 wywalczył złoty medal na Letnich Igrzyskach Olimpijskich w Sydney. Uczestniczył również w igrzyskach olimpijskich w Atlancie (1996), Atenach (2004), Pekinie (2008) i Londynie (2012). W dorobku uzyskał trzy medale mistrzostw świata, w tym tytuły mistrzowskie wywalczone w Edmonton (2001) i Helsinkach (2005).

- Kamila Kajak-Mosejcuk - Kamila Kajak – polska tancerka. Reprezentuje najwyższą klasę taneczną „S” (najwyższa klasa międzynarodowa). Kamila cztery razy brała udział w programie Taniec z Gwiazdami i dwa razy zdobyła Kryształową Kulę. Zwyciężyła w I edycji z Olivierem Janiakiem i w V edycji z Krzysztofem Tyńcem.


Więcej informacji znajdziesz na stronie www.eventfreetime.pl oraz facebook.com/eventfreetime.

 

W programie między innymi WMASG.pl

 

WMASG - Event Freetime

Razem z grupą SGO Perun i Dziki Oddział zaprezentujemy repliki airsoftowe oraz wyposażenie używane podczas zaawansowanych rozgrywek airsoftowych. Dowiedzieć się będzie można czym są repliki ASG, czym jest airsoft oraz do czego i jak może zostać wykorzystany. Zapoznać się także będzie można z ofertą portalu dla użytkowników i partnerów zainteresowanych współpracą.  

Helpdesk

Jeśli macie jakieś problemy z funkcjonowaniem WMASG.pl lub macie uwagi, zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska! Chętnie też się poznamy :)

 

WMASG na Event Freetime

 

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner