Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

"Pryszcz" - ku przestrodze

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

"Pryszcz". Replika około 550 fps, trafienie z około 10 m. Sytuacja miała miejsce na strzelaniu z brakiem limitu fps. Według regulaminu każdy uczestnik tych spotkań świadom ryzyka ma zabezpieczać się na własną odpowiedzialność - jest to sport dla osób dorosłych, którym zdrowy rozsądek nie jest obcy. Ze względu na brak limitu fps jest wprowadzony limit wiekowy, który jest konsekwentnie sprawdzany. Zasada ta działa z powodzeniem od 12 lat i taka sytuacja zdarzyła się tam po raz pierwszy. Warto zaznaczyć, że widoczna na filmie osoba została pechowo trafiona w wąski prześwit między okularami i założoną podczas strzelania maską. Dystans strzału również nie był zamierzony.

 

 

Jak widać wypadki się jednak zdarzają nawet najlepszym i zaufanym graczom, ale także tym po drugiej stronie, świetnie z pozoru zabezpieczonym. Ku przestrodze i rozwadze. Im więcej fps, tym zawsze większa odpowiedzialność.

Mamy lato, strzelania często odbywają się w gęstych zaroślach. W takich warunkach nawet stockowa replika może być niebezpieczna! Uważajcie.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner