Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Hot Summer Sale w Gunfire

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Jeśli czekaliście na naszą nową promocję, to mamy dla Was świetne wieści - początek lipca to czas Hot Summer Sale! W tym roku będzie ona wyjątkowo gorąca, by wynagrodzić Wam inwentaryzację. Zakończyliśmy ją w ubiegły weekend i znów pracujemy na pełnych obrotach!

Zacznijmy od tego, że przeceniamy ponad 1500 produktów, a wśród nich prawdziwe perełki. Zwróćcie szczególną uwagę na wybrane repliki Specna Arms - znajdziecie tu modele, które nigdy do tej pory nie były przeceniane! Oprócz tego na liście przecenionych produktów znajdziecie szereg replik takich marek jak LCT, CYMA, JG, WELL oraz BOYI. A może potrzebujecie nowego akumulatora? Spokojna głowa - promocyjna lista zawiera sporo świetnych akumulatorów od Electro River!

 

Hot Summer Sale w Gunfire

By uzupełnić stawkę dorzucamy mnóstwo rozmaitej taktyki, m.in. GFC Tactical, TMC czy Ultimate Tactical. Ostatnio pokazaliśmy Wam nieco inne zastosowanie naszych nakolanników ;-) - https://www.youtube.com/watch?v=KdOWU-itJKA

No i najważniejsza informacja - nasze produkty przeceniamy od -5% aż do -65%! Dla tych z Was, którzy zapisani są do naszego newslettera to nie koniec zniżek, gdyż dwa razy w tygodniu otrzymają oni specjalny, indywidualny kod, który dodatkowo obniży cenę o 5%. Tak jest - zniżka łączy się z produktami już przecenionymi, tak więc jeśli się postaracie, możecie kupić nasze towary aż 70% taniej.

Jeśli nie jesteście zapisani do naszego newslettera to koniecznie zajrzyjcie na tę stronę: http://gunfire.pl/Zapisy-do-newslettera-cabout-pol-843.html

Zapraszamy na Hot Summer Sale w Gunfire: http://bit.ly/29n3Hw9

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner