Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Gunfire: Hot Summer Sale przedłużona

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Czy tydzień wakacyjnej wyprzedaży to wystarczająco długo? Zdecydowanie nie! Z przyjemnością informujemy, że nasza Hot Summer Sale potrwa aż do następnego poniedziałku!

 

Hot Summer Sale w Gunfire Jeśli jeszcze nie mieliście okazji się z nią zapoznać, to teraz jest najlepszy moment. Zacznijmy od kilku liczb: przeceniliśmy ponad 1500 produktów. Co więcej, zniżki sięgają od 5% do 65%. Jeśli dodacie do tego specjalny kod rabatowy o wartości 5%, który otrzymacie od nas w newsletterze dwa razy w tygodniu, bez problemu możecie zgarnąć nasze produkty nawet 70% taniej! Podoba się?

 

Hot Summer Sale w GunfireHot Summer Sale w GunfireHot Summer Sale w GunfireW kwestii przecenionych marek również powinniście być zadowoleni. Znajdziecie tu akumulatory Electro River, repliki LCT, CYMA, BOYI, JG lub Specna Arms (w tym nowości!), sporo różnej taktyki i części... Jesteśmy pewni, że znajdziecie tu coś dla siebie!

Weźcie udział w Hot Summer Sale!

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner