Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Specna Arms w Gunfire

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Specna Arms to ponad 50 modeli replik, których cena zaczyna się już od 649,00 PLN! Każda z nich posiada jeden z dwóch systemów szybkiej wymiany sprężyny - Enter&Convert™ (nie wymaga otwierania gearboxa) lub SAEC™, który pozwoli Wam zmienić sprężynę w 30 sekund. Razem z repliką otrzymamy dwie sprężyny (M90 oraz M120) co oznacza, że de facto dostajemy dwie repliki - do CQB oraz do lasu!

 

Specna Arms w GunfireZdecydowanie warto zwrócić uwagę na różnorodność modeli i jakość ich wykonania. Potężna liczba frontów i wersji replik zadowoli nawet najbardziej wybrednych airsoftowców. W każdej z replik znajdziemy korpus poddany procesowi anodyzacji i malowany procesem proszkowania, posiadający dodatkowo oznaczenia USMC. Konstrukcje Specna Arms cechuje świetne spasowanie oraz dobra jakość części wewnętrznych. Oczywiście wraz z repliką otrzymamy pełen zestaw niezbędnych akcesoriów, m.in. akumulator i ładowarkę.

 

Specna Arms w GunfireSpecna Arms w GunfireSpecna Arms w GunfireSprawdźcie ceny replik z rodziny Specna Arms na Gunfire!

http://bit.ly/29RlDeS

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner