Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Airsoft Innovasions i Madbull - granaty, granaty...

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

 

Opisany przez nas w marcu granat Tornado Airsoft Innovasions kosztuje 99,95 USD. Nie wiadomo kiedy będzie dostępny w Polsce. Jak można zobaczyć na filmach promocyjnych, granat działa w sposób nietypowy. Wszystkie dotychczas obecne na rynku granaty ręczne działają na zasadzie eksplozji. Nie zawsze rażą wszystkie cele w pomieszczeniu i otoczeniu detonacji. Granat Tornado ma przedłużone działanie, wypluwa kulki wprowadzając się w ruch obrotowy, zwiększając tym samym swoją skuteczność. Granat jest wielokrotnego użytku.

 

 

 

Więcej informacji znaleźć można na stronie producenta - Airsoft Innovations.

 

Filmiki promujące:
- http://airsoft-innovations.com/vids/TornadoVid4_lg.mov
- http://airsoft-innovations.com/vids/TornadoVid3_lg.mov
- http://airsoft-innovations.com/vids/TornadoInstructionalVid_lg.mov (film instruktażowy)

 

 

Drugim z ogłoszonych granatów jest nowy granat firmy Madbull, znanej już z produkcji broni przeznaczonej do bardziej "masowego rażenia" przeciwnika. Przedstawione, póki co atrapy granatów są pierwszymi granatami ręcznymi w ofercie tej firmy. Są one wykonane z gąbki i ważą niecałe pół kilograma. Obsługa granatu jest taka, jak w prawdziwym - zawleczka, łyżka. Z końcem lipca zapowiadane są granaty działające w dwóch wersjach: gas i part popper czyli fragmentacyjne.

 

 

Zaprezentowane granaty nie są drogie. Cena sugerowana przez producenta ma nie przekraczać 10 USD, zaś zestaw części (dodatkowe gąbki, zawleczki itp.) ma kosztować około 2,5 USD. Wszystkie wersje granatów będą mogły być modyfikowane do innych.

 

 

Granaty są dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: OD, czarnym i niebieskim.

 

Źródła:

- http://airsoft-news.eu

- http://airsoft-innovations.com

- http://www.madbullairsoft.com

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner