Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

11 lat w Taniemilitaria.pl

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Gorące 11 lat Taniemilitaria.pl

To już jedenaście lat jak jesteśmy z wami razem w Airsofcie. Ten czas był dla nas pełny inspiracji, emocji i pozytywnych przeżyć. Dziękujemy wam za to, że tak wytrwale pomagacie nam budować silną pozycję na rynku ASG w Polsce. Doceniamy zdobyte doświadczenie i staramy się je wykorzystywać jak najlepiej, by się rozwijać i podnosić jakość świadczonych usług. Żeby nie przedłużać ;) startujemy dla was z jedenastodniową promocją na cały asortyment!

 

Gorące 11 lat Taniemilitaria.plNasza urodzinowa promocja będzie trwała nieprzerwanie przez najbliższe dni aż do 11 listopada. Przeceniamyod 11 do 33% wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym!

Wśród przecenionych marek replik są takie klasyki jak Cyma, D/BOYS, JG, WE, KJW, ale też nieco młodsze firmy jak Specna Arms, E&L, Amoeba, Army, Force Core, czy wiele innych.

Tańsza będzie również amunicja, wyposażenie taktyczne, ubrania, a także inne akcesoria. Łącznie ponad 3000 produktów jest już teraz, specjalnie dla was w mega niskich cenach. Dołączcie do naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy!

Oto niektóre z promocji, kliknij aby zobaczyć więcej:

 

Gorące 11 lat Taniemilitaria.plGorące 11 lat Taniemilitaria.plGorące 11 lat Taniemilitaria.plGorące 11 lat Taniemilitaria.plGorące 11 lat Taniemilitaria.pl

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner