Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Nominacje w Airsoft Players`Choice Award

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

W ubiegłych latach nominowaliście nas w wielu katagoriach, a dzięki Waszym głosom udało nam się zwyciężać od 2011 roku w kategoriach:

2011 Best Non-English Language Airsoft News Website
2012 Best Non-English Language Airsoft News Website
2012 Best Non-English Language Airsoft Magazine
2013 Best Non-English Language Airsoft News Website
2014 Best Non-English Language Airsoft News Website

W ubiegłorocznej edycji udało nam się zdobyć nagrodę w najważniejszej dla nas kategorii, deklasując tym samym inne zachodnie serwisy:

2016 Best Online Airsoft Community/Forum

 

Airsoft Players` Choice Award 2017 by Popular Airsoft

Dziękujemy! Polski airsoft zawsze był silny i nie zanosi się, żeby coś miało to zmienić. Świadczą o tym najlepiej liczby. Gdy porównać WMASG ze stronami zagranicznych środowisk i serwisów z aktualnościami okazuje się, że polskie środowisko skupione wokoło WMASG jest nawet 3 razy aktywniejsze (w oparciu o dane Similarweb.com). Ciężko powiedzieć, czy jest nas aż tyle, czy to zasługa naszej jedności. Na przestrzeni lat powstało i powstaje wiele stron lokalnych środowisk, a mimo to nadal na WMASG trzymamy się razem. W jedności siła.

 

Czas - do 30 grudnia

Po raz kolejny jednak potrzebujemy Waszego wsparcia! Czytacie nasze newsy i testy? Forum nie jest Wam obce, a komis przeglądacie w poszukiwaniu okazji? Do końca grudnia prosimy Was o oddanie głosu na stronie (w języku polskim):

 

http://survey.popularairsoft.com/index.php/588275?lang=pl

 

To dzięki Waszym głosom oczy zagranicznego airsoftu mogą się skierować ponownie na Polskę. Dla nas zaś to ukoronowanie ciężkiej pracy, by WMASG mógł się dalej rozwijać. Ten rok był szczególnie ciężki, ale i owocny. O czym mamy nadzieję już niedługo się przekonacie!

Jeśli uważacie za słuszne zachęcamy też do oddawania głosów na naszych partnerów:

Gunfire.pl

Specshop.pl

Taiwangun.com

Sprzetmilitarny.pl

Militaria.pl

Asgshop.pl

Militaria.pl

Specbrands.pl

 

Producenci:

LCT Airsoft

Modify

Action Army

Action Sport Games

 

A także na imprezy, którym patronujemy:

Misja Afganistan

Combat Alert

Borderwar (Czechy)

Operacja Mangusta

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner