Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Rozwiązanie zaległych konkursów

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Konkurs Husar

Pytanie konkursowe padło w wywiadzie:

 

 

Nadesłaliście 34 prawidłowe odpowiedzi. Raptem tylko kilka było nieprawidłowych, a nerka z naszywką WMASG.pl poleci do:

Mikołaj Szczepański Nerka Husar Cubby Plus w Pencott Greenzone + naszywka WMASG

Gratulacje! Jako jedyny wymienił wszystkie znane nam alter ego osoby, o którą było pytanie: El Patron, El Comendante, Prezes, Kangur i Maciej S, a którego czarno-biały portret wisiał za chłopakami z Husara cały czas na tablicy.
 

Konkurs Glock

Ten konkurs cieszył się bez dwóch zdań ogromnym zainteresowaniem z Waszej strony. Przysłaliście 121 maili z odpowiedziami z czego 55 było trafionych i poprawnych. Zauważyliśmy, że wprowadziliśmy pewne zamieszanie w pytaniu o siedzibę firmy, za co przepraszamy.  Jak widać jednak sporo z Was nie miało problemu by się domyślić, że chodzi nam właśnie o producenta opisanej u nas repliki, a nie pierwszy wynik jaki podpowiada wujek Google ;)

 

Glock

Spośród prawidłowych odpowiedzi wybraliśmy najpełniejsze i tak oto lista laureatów prezentuje się następująco. Większość z Was odpowiedziała prawidłowo, jednak musieliśmy jakoś odsiać zwycięzców. Replika idzie do Marcina (e-mail zaczyna się wun***waffel). Odpowiedział najpełniej, podając informacje z różnych źródeł. Gadżety i naszywki WMASG idą do kolejnych osób, które udzieliły najprecyzyjniejszych odpowiedzi:

- Michał Sołtyszewski

- "Scattergun"

- Rafał Osóbka

 

Laureaci zostali powiadomieni drogą mailową. Serdecznie gratulujemy!

 

Konkurs Asgard

Nadesłaliście 20 odpowiedzi. Poprawnie i najpełniej odpowiedziało 12 osób. Wspólnie z fundatorem nagród uznaliśmy, że otrzyma je każdy z 12 osób. A więc czapka lub etui na dokumenty Tasmanian Tiger pojadą do:


- Adam Wańkowski

- Mariusz Mroczyński

- Paweł Włoch

- Piotr Jędrzejewski

- Grzegorz Łapa

- Igor Patryk Guziołek

- Piotr Pisarczyk

- Michał Drożdż

- "Hans"

- "Zeus"

- Przemysław Spyra

 

Nagrody wyślą organizatorzy Asgard.Events.

 

Laureaci zostali powiadomieni drogą e-mailową. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach niebawem!

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner