Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

WMASG i inni Polacy rywalizują w plebiscycie Popular Airsoft

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Jeszcze raz gorąco Wam dziękujemy za po raz kolejny okazane zaufanie i oddane na nas głosy w trwającym do końca roku okresie nominacji. W tym roku zakwalifikowaliśmy się w kategorii 9. Najlepsza strona z aktualnościami airsoftowymi (w języku innym niż angielski). W tej kategorii zwyciężaliśmy w przeszłości 4 razy. Brakuje nam jednego zwycięstwa by znaleźć się w gronie Hall of Fame. Czy damy radę i pokonamy zagraniczną konkurencję? Wy zdecydujecie.

W tym roku rywalizujemy z portalami i stronami internetowymi z Japonii, z Holandii (sklep), Szwecji i ponownie naszych wschodnich sąsiadów - z Rosji. Prosimy Was o głos na WMASG i pokażmy tym samym, że polski airsoft siłą stoi!

Dla nas nagrodą jest zaszczyt, ale uczestnicy głosowania biorą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród ufundowanych przez licznych sponsorów więc nie tylko przyczyniacie się do sprawy, a zwiększacie swoją szansę na wygranie atrakcyjnych nagród.

 

7_apca_voting_web.jpgGłosuj!

 

Krajanie również walczą

Wśród nominowanych i również walczących o zwycięstwo znaleźli się także inni Polacy, którym niewątpliwie przyda się także wsparcie:

2. Najlepszy airsoftowy sklep detaliczny w Europie

Gunfire.pl

Taiwangun.com

 

5. Najlepszy sklep taktyczny w Europie

Specshop.pl

 

13. Najlepszy event airsoftowy (na ponad 500 graczy) w roku 2016

Misja Afganistan

 

Zachęcamy również do oddawania głosów na krajan. A zatem, airsoftowcy do dzieła! Głosujcie, udostępniajcie! Przeciwnik nie śpi.

Uwaga! Wystarczy oddać głosy w wybranych przez siebie kategoriach. Nie trzeba wypełniać całej ankiety. Zachęcamy. Dla Was to chwila, dla nas to wiele znaczy!

Strona głosowania w języku polskim

 

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner