Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

GFPOINT coraz bliżej! [WIDEO]

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Po sporym sukcesie zeszłorocznego GFPOINTa po raz kolejny wracamy w malowniczy rejon Marciszowa, Gór Lisich i Rudaw Janowickich.
Zeszłoroczna edycja wysoko zawiesiła poprzeczkę pod względem ilości i różnorodności zadań oraz frekwencji. Na uczestników czeka szereg zadań i wymagań, które przetestują ich sprawność, wytrzymałość i kondycję fizyczną, wiedzę z pogranicza wojskowości i airsoftu oraz praktyczne umiejętności związane z outdoorem i survivalem.

 

gfp-zapisyWMASG.PNG_patronat.png
Trasa oraz poziom biegu dostosowane są do trzech kategorii startowych, tak by każdy uczestnik mógł wybrać najlepszą dla siebie. Bez względu na to, czy jesteś weteranem mogącym pochwalić się kompletem unikalnych naszywek ze wszystkich poprzednich edycji, żółtodziobem, który stawia dopiero pierwsze kroki w airsoftowych biegach na orientację, czy członkiem silnej, zgranej i zdeterminowanej ekipy, gotowej walczyć o najwyższe cele - na GFPOINT znajdziesz wymagające wyzwania, mnóstwo emocji i możliwość sprawdzenia samego siebie.

 

DSC_5627.jpgDSC_5721.jpgDSC_5737.jpgDSC_6036.jpgDSC_6144.jpg Z roku na rok rośnie renoma i rozpoznawalność imprezy, za każdym razem powiększa się też grono partnerów i sponsorów GFPOINT. Po raz kolejny udało nam się pozyskać honorowy patronat Ministerstwa Obrony Narodowej, co wydatnie podnosi prestiż i rangę biegu. Wśród sponsorów znajdziemy renomowane i rozpoznawalne w całym świecie airsoftowym firmy, takie jak G&G (sponsor platynowy), Umarex i CYMA (sponsorzy złoci), E&L, LCT i TMC (sponsorzy srebrni), ICS Airsoft, Modify, Army Armament, SHS i PPS (sponsorzy brązowi) oraz Black Mountain Tactical, Specna Arms, Armored Claw i Lesovik (sponsorzy). Od wielu lat wsparcie medialne imprezy zapewnia WMASG, będący naszym oficjalnym patronem medialnym.

 

DSC_6196.jpgDSC_6267.jpgDSC_6343.jpgNa GFPOINT znajdziesz wyzwania, emocje, piękne okoliczności przyrody, wymagające przeszkody i rywalizację. Znajdziesz możliwość sprawdzenia samego siebie i swoich umiejętności. Żaden uczestnik nie wróci z pustymi rękami, gdyż na wszystkich czekają bogate pakiety startowe, zapewniane przez sponsorów. A ci najlepsi, którzy na trasie udowodnią, że nie mają sobie równych - otrzymają niezwykle atrakcyjne i wartościowe nagrody. Na tę chwilę na GFPOINT 2017 brakuje tylko jednego - właśnie Ciebie! Do startu imprezy zostały niespełna dwa tygodnie, więc nie trać czasu i zapisz się już teraz! Niezapomniana przygoda czeka!

 

 

 

4 (GFPOINT_2016-138).jpg

Nie zwlekaj! Sprawdź się i dołącz do uczestników GFPOINT. Zostały ostatnie miejsca!

REJESTRACJA

 

 

Zobacz również

GFPOINT 2017: ruszyły zapisy

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner