Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

G&G World Cup Shooting Competition - polskie eliminacje [ZDJĘCIA]

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

G&G World Cup Shooting Competition to inicjatywa G&G mająca promować airsoft od strony mniej militarnej, jako sport i atrakcyjną formę aktywnego spędzania wolnego czasu. Podczas ostatniej wizyty w siedzibie G&G dowiedzieliśmy się, że na tle coraz popularniejszego strzelectwa z broni palnej istotne jest by również zachęcać nowe osoby do airsoftu, jako sportu. Szczególnie, że bywa to doskonała możliwość przygotowania przyszłych młodszych strzelców, potencjalnie zainteresowanych późniejszym strzelectwem sportowym. Airsoft jest również mniej wymagający pod kątem formalnym i bezpieczeństwa  (co również doceniane jest przez instruktorów wojskowych), przez co także może mieć szerszy zasięg.

 

G&G World Cup Shooting Competition - Polskie Eliminacje

Dotychczas organizowane były eliminacje w wybranych 16 krajach, do których dołączyła również Polska za sprawą Gunfire, przedstawiciela G&G w Polsce. Podczas tegorocznego GFPOINT będzie można wziąć udział w eliminacjach, dzięki którym najlepsi odwiedzą Tajwan na zaproszenie i koszt G&G, a więc poza zabawą, w której można wygrać atrakcyjne nagrody, może to być również okazja do przeżycia niezapomnianej przygody. A Tajwan szczerze polecamy!

Przykładowy tor z jakim zmierzą się finaliści jest ustawiony w siedzibie głównej G&G na Taiwanie. Podczas naszej wizyty Rick i Bonnie zaprezentowali nam jego możliwości. Tor zdecydowanie wymaga wielokrotnie od zawodników współpracy (np. przytrzymanie zamykających się drzwi, krycie perymetrów itd.). Rozmieszczenie celów i ich różnorodna konfiguracja daje nieograniczone pole do popisu, żeby dać prawdziwy wycisk zawodnikom.

 

G&G World Cup Shooting Competition

G&G World Cup Shooting CompetitionG&G World Cup Shooting CompetitionG&G World Cup Shooting Competition

G&G World Cup Shooting CompetitionG&G World Cup Shooting CompetitionG&G World Cup Shooting CompetitionG&G World Cup Shooting CompetitionG&G World Cup Shooting CompetitionG&G World Cup Shooting CompetitionG&G World Cup Shooting CompetitionG&G World Cup Shooting CompetitionG&G World Cup Shooting CompetitionG&G World Cup Shooting Competition Celem eliminacji jest wyłonienie zwycięskiej drużyny (2 zawodników), która zakwalifikuje się do udziału w Mistrzostwach Świata G&G Shooting Competition, z przelotem oraz zakwaterowaniem ufundowanym przez firmę G&G. Co ważne, w eliminacjach może wziąć udział każdy chętny, nie tylko uczestnicy GFPOINT!

Uczestnicy startują w drużynach 2-osobowych. Próba eliminacyjna polega na trafieniu wszystkich celów (system M.E.T G&G) w jak najkrótszym czasie z repliki airsoftowej. Zawodnicy startują w dwóch trybach: 5x5 oraz Search & Destroy. Cele również mają specjalne nakładki optycznie zmniejszają pole trafienia, symbolizując tym samym większy dystans do celu.

 

G&G World Cup Shooting Competition

Eliminacje zwycięża jedna drużyna, która uzyska najlepszy łączny czas podczas próby eliminacyjnej (suma czasów 2 zawodników). Zapraszamy!

 

Zobacz również

Oficjalna strona G&G World Cup Shooting Competition

Oficjalna strona GFPOINT

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner