Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

WMASG.pl najlepszą stroną z aktualnościami airsoftowymi w języku innym niż angielski

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Międzynarodowy plebiscyt Airsoft Players' Choice Awards organizowany przez portal Popular Airsoft odbywa się cyklicznie od sześciu lat. Stał się jednym z ważniejszych wydarzeń w branży airsoftowej na świecie. Pod koniec każdego roku czytelnicy Popular Airsoft (ale nie tylko) zgłaszają swoich kandydatów w wybranych kategoriach. Począwszy od ulubionego sklepu, bloga, imprezy po, zdaniem głosujących najlepsze repliki. Z początkiem każdego roku rusza finał z pięcioma pretendentami do wybranego tytułu. Wygrać może tylko jeden.

 

Popular Airsoft

Od pierwszej edycji w 2011 roku szczęśliwie, tylko i wyłącznie dzięki Waszym głosom naszą podstawową kategorią jest Best Non-English Language Airsoft News Webiste czyli Najlepsza strona z aktualnościami airsoftowymi w języku innym niż angielski. W 2012 roku z sukcesem zagłosowaliście również na nas jako Best Non-English Airsoft Magazine (Printed or Digital), pozwalając nam zdobyć dwa tytuły w jednym roku. Poprzednio zaskoczyliście nas i po raz pierwszy zyskaliśmy tytuł Best Online Airsoft Community/Forum (Najlepsza społeczność airsoftowa w internecie), co w naszym przypadku stanowi szczególne wyróżnienie, za co tym bardziej dziękujemy!

 

Airsoft Players' Choice Awards Hall of Fame

Tytuły zdobyte przez WMASG.pl w ubiegłych latach:

- 2011 Best Non-English Language Airsoft News Website
- 2012 Best Non-English Language Airsoft News Website
- 2012 Best Non-English Language Airsoft Magazine
- 2013 Best Non-English Language Airsoft News Website
- 2014 Best Non-English Language Airsoft News Website
- 2016 Best Online Airsoft Community/Forum
- 2017 Best Non-English Language Airsoft News Website
- 2017 Hall of Fame (Best Non-English Language Airsoft News Website)

 

 

Hall of Fame

W 2013 roku organizatorzy zauważyli, że niektórzy zwyciężają po kilka razy w jednej kategorii i zdecydowali się wprowadzić dodatkowy tytuł. Ci którzy staną pięciokrotnie na podium w swojej kategorii dołączą do grona Hall of Fame. Jak dotąd tytuł Hall of Fame zyskali:

 

1hofa_apca_awardees.jpgUdało się! Od 2017 roku do grona Hall of Fame dołączył również WMASG, zyskując po raz piąty tytuł Best Non-English Language Airsoft News Website! A więc tym samym zapisaliśmy się, ale też polski airsoft trwale w historii międzynarodowego plebiscytu i światowego airsoftu! I to tylko dzięki Wam! Mamy nadzieję, że i w tym roku Was nie zawiedziemy i jeszcze nie raz miło zaskoczymy! Plany mamy ambitne...

Airsoft Players' Choice Awards to jednak nie tylko wydarzenie, w którym wygrywają zdobywcy tytułów. Dla nich to prestiż, splendor i pamiątkowa patera. Dla głosujących osób jednak to okazja do wygrania licznych wartościowych nagród ufundowanych przez sponsorów plebiscytu, a więc warto w nim uczestniczyć.

Tegoroczna gala rozdania nagród odbędzie się podczas Airsoft Meetup w trakcie tegorocznych targów IWA w Norymberdze. Jeszcze raz dziękujemy Wam za okazane zaufanie i możliwość rozwijania portalu, bo bez Was nie było by WMASG! Dziękujemy również Popular Airsoft za konsekwentną organizację plebiscytu i możliwość zaprezentowania WMASG na arenie międzynarodowej. 

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner