Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Gdzie spotkać można maniaka?

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

 

 

 

Od końca maja nasi moderatorzy pracują nad stworzeniem ogólnopolskiej mapy airsoftowej z miejscami, gdzie można spotkać airsoftowców. Naszym zamiarem jest stworzenie centralnej mapy z lokalizacjami miejsc do strzelań (ale także wyjątkowo niebezpiecznych miejsc, nie nadających się do tego), spotkań i zakupów airsoftowych. W chwili obecnej w sposób możliwie pełny przedstawione zostały województwa: dolnośląskie, małopolskie (obecnie tylko Kraków), opolskie, pomorskie, świętokrzyskie i wielkopolskie. Zaznaczone zostały tereny strzelań, miejsca zbiórek, zaprzyjaźnione knajpy i sklepy (lista jest uzupełniana).

 

Liczymy, że rozwinięta i ukończona mapa w przyszłości ułatwi dojazd w te miejsca osobom nowym i ograniczy powtarzające się na naszym forum pytania "gdzie to jest i jak tam dojechać?".

 

 

Prosimy o zgłaszanie do naszych moderatorów, zarówno już opisanych województw, jak i nie, miejsc jeszcze nie zaznaczonych na mapie, a także osób ew. chętnych do pomocy w projekcie (do Regdorna). Z racji dużej odpowiedzialności w skład zespołu będą mogły wejść tylko osoby zaufane.

 

Mapa w oparciu o system Google jest o tyle funkcjonalna, że do każdego rzutu mapy można stworzyć linka. W przyszłości planujemy uruchomienie czytelniejszego, WMASGowego interfejsu, jeszcze bardziej ułatwiającego korzystanie z powstającej ogólnopolskie mapy airsoftowej. W planach mamy także uruchomienie systemu lokalizacji imprez, ale nie ubiegajmy faktów.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner