Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Wygraj wejściówkę na Misję Afganistan

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Fundacja "TAK" czyli Taktyczna Akademia Kultury, to fundacja założona w 2009 roku przez osoby wywodzące się z naszego środowiska, z katowickiej ekipy White Eagle Team (WET). Jak sami piszą o sobie, w ramach fundacji wspierają i popularyzują postawy i zachowania społeczne w oparciu o wartości niesione przez kulturę fizyczną i sport. Za cel mają podtrzymywać i upowszechniać tradycje narodowe, pielęgnowanie polskości oraz rozwój świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej. Poprzez sport starają się zaszczepić swoją pasję, pomagać i uczyć dzieci i młodzież zagrożone wykluczeniem społecznym, z ubogich rodzin, szacunku do drugiego człowieka, do natury, a także do ojczyzny. Aktywne spędzanie wolnego czasu to na pewno świetna opcja na oderwanie młodych ludzi od popularnych smartfonów i gier komputerowych.

 

Taktyczna Akademia KulturyStronę fundacji znajdziecie pod tym adresem: https://www.facebook.com/pg/FundacjaTAK

Fundację można wesprzeć bezpośrednio wpłacając datki na poniższe dane:

Fundacja Taktyczna Akademia Kultury TAK
z siedzibą
ul. Młyńska 5, 40-098 Katowice
Prezes Zarządu Piotr Kaczkowski
KRS: 0000559640

Tym razem nadarza się wyjątkowa okazja dla osób, które nie załapały się na wejściówki na nadchodzącą w lipcu kolejną edycję Misji Afganistan. Jeszcze przez 6 dni trzy wejściówki po DOWOLNEJ stronie (organizatorzy zadeklarowali taką możliwość już po uruchomieniu aukcji) można wygrać na oddzielnych aukcjach i jednocześnie wesprzeć fundację w realizacji jej celów statutowych.

 

 Misja Afganistan

 

Wygraj wejściówkę na MA i wesprzyj fundację Jeśli jednak ktoś nie wie czym jest kultowa Misja Afganistan, to zapraszamy do naszej relacji (przeczytano ją 120 000 razy!) i klipu ilustrującego ubiegłoroczną edycję! 

 

Sprawozdanie z Misji Afganistan 2016

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner