Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

MOA2017: Fab Defence Mojo Mag-well

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Na stoisku Centurions Option zaprezentowane zostały nowe mag-welle mają zaprojektowany system wymiany ich frontowej części (maski). Chwyt wykonany jest ze wzmocnionego polimeru i wg producenta skraca czas zmiany magazynka o 48%, przy zachowaniu ciągłej kontroli celu przez strzelca.

Wśród możliwości proponowanych przez FAB Defence znajdziemy pięć pozycji: Punisher, Spartan, Crusader, Skull (czaszka) i Patriot z amerykańskim godłem. Otwiera się więc pole do popisu dla naśladowców, projektantów modyfikacji i personalizacji broni. Hitem jest obecnie maska w kształcie hełmu krzyżowca.

 

MOA 2017: Fab Defence MOJO

MOA 2017: Fab Defence MOJO

MOA 2017: Fab Defence MOJO

MOA 2017: Fab Defence MOJO

Chwyt dostępny jest w trzech kolorach: czarnym, Olive Drab Green oraz Flat Dark Earth. Cena za komplet mag-well, standardowa maska i jedna tematyczna waha się w okolicy 50 USD.

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner