Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

HK G3 GBBR w katalogu Vega Force Company na 2018 rok

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Na profilach mediów społecznościowych Vega Force Company opublikowany został aktualny katalog z nowościami na bieżący rok. Poza nowościami, które mieliśmy okazję opisywać podczas relacji z targów MOA w Taipei, pojawiła się perełka - HK G3 GBBR.

 

VFC Katalog 2018

W katalogu liczącym 60 stron znajdziemy pełną ofertę, zawierającą także nowości po części zaprezentowane podczas targów MOA w Taipei pod koniec ubiegłego roku, ale także te dotychczas trzymane w tajemnicy.

Przeglądanie katalogu zaczynamy od serii Avalon (zainteresowanych odsyłamy do naszego testu repliki Avalon Leopard). W tym roku modele Saber SD i Rapier z serii Avalon doczekają się "modnego" wykończenia na szaro czyli w kolorze Urban Gray. Repliki posiadają bardzo czuły spust i wystrzeliwują kulki z szybkostrzelnością 27 kulek na sekundę. W replice zamontowany jest najnowszy gear box ECS w wersji 2.1 z MOSFETem. Każda replika ma indywidualny numer seryjny.

 

VFC Avalon 2018

W katalogu zaprezentowany jest również najnowszy system Virgo, prezentowany podczas targów MOA. Gear Box Virgo to wzmocnione niemal wszystkie komponenty wewnętrzne. Wzmocniona została głowica tłoka i płytka selektora ognia, a także zainstalowane stalowe zębatki, łożyska Ultra High Speed Ball 8mm oraz bezszczotkowy silnik. Wbudowany został Digital Firing Control System, dla zwiększenia czułości i czasu reakcji spustu, a także by dać możliwość programowania krótkiej serii, ognia ciągłego i pojedynczego. Gear box posiada również system szybkiej wymiany sprężyny.

 

VFC Virgo 2018VFC Virgo 2018

W katalogu znalazła się również seria licencjonowanych replik karabinków Knights, w tym najnowszy KAC SR635 w wersji AEG i GBBR.

 

VFC Knights 2018 Współpraca VFC z Umarex nabiera rozpędu i sprzyja obu markom. W najnowszym katalogu aż 14 stron zajmuje oferta VFC wykonana dla Umarex na licencji Heckler & Koch. Począwszy od bogatej listy wersji pistoletów maszynowych MP5 AEG i GBBR, przez różne wersje HK416 i HK417 na G36, MP7 i UMP skończywszy.

Najciekawszą jednak nowością jest wykonana na licencji HK G3 GBBR. Waga repliki jest zbliżona do oryginału - 3270g. Można się spodziewać, że również pozostałe gabaryty będą na wysokim poziomie, podobnie jak to jest w przypadku innych replik wykonanych przez VFC dla Umarex (zainteresowanych odsyłamy do naszego testu i porównania z palną wersją Umarex/VFC HK417D AEG oraz HK VP9 Tactical Delux Version GBB). Repliki, podobnie jak pozostałych nowości można się spodziewać w okolicach czerwca.

 

VFC HK G3 2018

VFC HK G3 2018VFC HK G3 2018

Pełny katalog znajdziecie poniżej:

 

VFC Katalog 2018 

Zobacz również

Nowości Vega Force Company na MOA 2017

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner