Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Rozkręcamy Karnawałową promocję! Obniżamy ceny 300 nowych produktów

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!

Nasza karnawałowa promocja właśnie się rozkręca. Dodajemy do oferty 300 nowych produktów z których jest co wybierać. Zacznijmy od bogatej gamy replik, wśród których zarówno początkujący jak i doświadczeni airsoftowcy znajdą coś dla siebie. Obniżyliśmy ceny replik karabinów CM048 i CM031C marki Cyma o bardzo wytrzymałej konstrukcji oraz dobrze prezentujących się metalowych i drewnianych elementach. Repliki Cyma doskonale nadają się jako pierwszy zakup oraz dla bardziej zaawansowanych graczy. W ofercie znalazły się również wybrane modele pistoletów KWA, pistolet maszynowy KWC oraz wyjątkowa gratka dla miłośników replik historycznych czyli wyjątkowy karabin M1 Garand. Mamy coś specjalnego również dla tych którzy poszukują maksymalnego realizmu. Jest to replika karabinka Mega Arms MKM AR15 CQB. Produkt od PTS prawie w całości wykonano z metalu, posiada autentyczne oznaczenia oraz działający bolt-catch i forward assist.

 

Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!

Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!

Jednak nawet najlepsza replika wymaga czasami wymiany lub modyfikacji. Z myślą o tym dodajemy do oferty specjalnej części zewnętrzne i wewnętrzne wielu uznanych producentów jak Modify czy Tornado. W promocji znalazły się komplety stalowych kół zębatych, cylindry czy dysze od Tornado, sprężyny i magazynki Modify oraz zestawy tuningowe Guarder. Wszystkie w cenach obniżonych nawet o 50%.

 

Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!

Dobrze wiemy jak istotna, podczas uprawiania airsoftu, jest ochrona, a w szczególności ochrona oczu. Dlatego obniżamy ceny akcesoriów ochronnych. Nawet do -50% na okulary i gogle Uvex oraz ponad -30% na wysokiej klasy okulary marki Bollé. Polecamy Wam w szczególności modele Raider i Rogue z bogatymi zestawami zawierającymi wymienne szybki i wygodne etui. Nie zapomnieliśmy również o tych, którzy w okresie zimowym planują uzupełnić swoje wyposażenie o nowy sprzęt taktyczny. Dlatego do oferty trafiły nowe komplety mundurowe Emerson, plecaki, kamizelki i ładownice od GFC Tactical oraz maski i hełmy  Ultimate Tactical w bardzo atrakcyjnych cenach.

 

Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!Kulki Novritsch Bio BB - Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!Kulki Novritsch Bio BB - Gunfire rozkręca Karnawałową promocję!

Rozkręcamy Karnawałową promocję w Gunfire. Sprawdź najnowsze produkty i nie pozwól by ominęły Cię najlepsze okazje.

Regulamin
Nowości w promocji
Pełna oferta promocyjna

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner