Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Wielkanocna Promocja w Gunfire! Ponad 3500 produktów do -70%

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Wielkanocna Promocja w Gunfire!

Z okazji świąt rozpoczynamy Wielkanocną Promocję. W ramach niej obniżyliśmy ceny ponad 3500 produktów. Zniżki sięgają nawet 70%! W naszej ofercie znajdziecie do 37% tańsze, znakomite repliki, w tym sprzęt od Specna Arms, Cyma, WE, Tokyo Marui i wielu innych.  

 

Wielkanocna Promocja w Gunfire!Wielkanocna Promocja w Gunfire!Wielkanocna Promocja w Gunfire!Wielkanocna Promocja w Gunfire!Wielkanocna Promocja w Gunfire!Wielkanocna Promocja w Gunfire!Wielkanocna Promocja w Gunfire!Wielkanocna Promocja w Gunfire!Wielkanocna Promocja w Gunfire!

Dodatkowo, obniżki nawet do 70% objęły ceny wybranego wyposażenia taktycznego takich popularnych marek jak Ultimate Tactical, GFC Tactical, Flyye Industries, IMI Defense oraz wielu innych.

 

Wielkanocna Promocja w Gunfire!Wielkanocna Promocja w Gunfire!Wielkanocna Promocja w Gunfire!Wielkanocna Promocja w Gunfire!Wielkanocna Promocja w Gunfire!Wielkanocna Promocja w Gunfire!Wielkanocna Promocja w Gunfire!

Jeżeli planowaliście modyfikacje lub naprawy to koniecznie przejrzyjcie naszą Wielkanocną ofertę specjalną. Znajdziecie w niej sprawdzone akcesoria i części od SHS, Element, Guarder czy FMA. Niektóre z nich przecenione nawet do 60%.

 

Wielkanocna Promocja w Gunfire!Wielkanocna Promocja w Gunfire!Wielkanocna Promocja w Gunfire!Wielkanocna Promocja w Gunfire!Wielkanocna Promocja w Gunfire!Wielkanocna Promocja w Gunfire!

Jednak to nie wszystkie produkty, które znalazły sie w naszym promocyjnym koszyku. Dlatego nie czekajcie do świąt i już teraz sprawcie Sobie prezent! 

Oferta promocyjna dostępna jest tutaj: http://gunfire.pl/Promocja-spromo-pol.html?utm_source=wmasg&utm_medium=art_sponsorowany&utm_campaign=easter_sale_18

Regulamin promocji dostępny jest tutaj: http://gunfire.pl/Wielkanocna-Promocja-regulamin-cinfo-pol-1135.html

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner