Trwa ładowanie

Twoja przeglądarka jest przestarzała. Niektóre funkcjonalności mogą nie działać poprawnie. Zalecamy aktualizajcę lub zmianę przeglądarki na nowszą.

Strzały w siedzibie głównej Youtube

This article comes from an older version of the portal and its display (especially images) may deviate from current standards.

Wczoraj, późnym wieczorem naszego czasu lokalne media San Bruno w San Francisco podały do wiadomości, że do siedziby Youtube wtargnęła uzbrojona kobieta. Ranne zostały cztery osoby. Napastniczka, 38-letnia Nasim Aghdam otworzyła ogień z pistoletu przed siedzibą firmy podczas, gdy pracownicy Youtube mieli przerwę lunchową. Po wszystkim kobieta popełniła samobójstwo.

 

Strzały w siedzibie YouTube

Strzały w siedzibie YouTube

Jak podaje Daily Mail Nasim była artystką, raperką i mocno walczyła o prawa zwierząt. Walczyła także z Youtube, którego nazywała "dyktatorską" stroną z powodu cenzurowania jej filmów, ale także z powodu nie płacenia za jej publikacje. Kobieta zarzucała Youtube, że promuje tylko tych, których chce. Konta napastniczki zostały usunięte z mediów społecznościowych.

Wygląda więc, że napadu nie należy wiązać z ruchem strzeleckim i ostatnią nagonką na branżę strzelecką. Z pewnością nie rzuca on dobrego światła na środowisko pasjonatów broni i całą branżę na kanale Youtube, w tym naszą. Dla wielu osób postronnych i mediów głównego nurtu hasło broń i strzelanina jest jednoznacznie szufladkowane. Niestety.

 

Strzały w siedzibie YouTube

Źródło: http://www.kron4.com

 

Przeczytaj wiecej

Youtube ucina zarobki kanałom poświęconym broni palnej

YouTube blokuje zarobki w filmach poświęconym ASG i broni palnej

YouTube po raz kolejny uderza w kanały zajmujące się bronią palną

Komentarze

NAJNOWSZE

Loading...
  • Platinium partner

    Gold partner

  • Silver partner

  • Tactical partner